Zanzibar z Krakova. Spiatočné letenky od 529€

08.Mar 2019 | 11:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: zanzibar afrika letenky do afriky letenky na zanzibar letisko krakov flydubai

Horúce podnebie, nekonečné pláže a tyrkysové more plné života a k tomu očarujúci svet plný farieb a vôní. Kultúra a pamiatky ukryté v bludisku kľukatých uličiek mesta Stone Town. To je čoraz známejší ostrov Zanzibar.

K ceste využite akciovú ponuku od let.spoločnosti flydubai s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Krakova na Zanzibar už od 529€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20 cm a maximálnou hmotnosťou 7kg. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 15kg. Letecká spoločnosť flydubai na tejto linke už opäť ponúka aj palubný servis. To znamená, že počas letu dostanete hlavné jedlo a nealko nápoj.

Letenky na Zanzibar sú dostupné pre cesty v mesiacoch apríl, máj, november a december 2019.


► Letenky na Zanzibar v termíne 11-19 november 2019.

► Ubytovanie v Zanzibare už od 20€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Krakov - zanzibar 529€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Zanzibar

Cestovný pas, platný min. 6 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace)

Typ cestovného dokladu: cestovný pas a vízum

Klimatické podmienky: Priemerná ročná teplota sa počas celého roka príliš nemení a dosahuje okolo 30 stupňov Celzia. Najhorúcejšími mesiacmi sú november až február. Od marca do mája a od októbra do decembra je v krajine obdobie dažďov.


Zanzibar - rady a tipy

Chcete zažiť nádherné azúrové more, biele pláže, africkú exotiku, ale aj trochu histórie či zábavy? Hakuna ma tata, priatelia! Zanzibar je to správne miesto pre vás a momentálne ide na dračku! Ak chcete poradiť kam ísť, aká je doprava, ubytovanie a čo sa oplatí vidieť. No oveľa viac sa môžete dozvedieť na Travelistan.skZanzibar z Krakova. Spiatočné letenky od 529 eur