Zanzibar z Prahy s letenkami už od 400€

08.Máj 2016 | 20:12
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika zanzibar letenky do afriky letenky na zanzibar

Zaleťte si za oddychom k Indickému oceánu s krištáľovou vodou, bielym pieskom a s kokosovými palmami nad hlavou. Zaleťte si na exotický Zanzibar. Aktuálna ponuka spiatočných leteniek charterovej let.spoločnosti Condor z Prahy na Zanzibar už od 400€. V cene letenky je príručná batožina do 6kg a zapísaná batožina do hmotnosti max. 20kg. Letenky za túto cenu sú dostupné len v jednom termíne a to 19.5. - 3.6 2016.


► Letenky napríklad v termíne 19.5. - 3.6 2016.

► Ubytovanie v Zanzibare už od 14€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Zanzibar

Cestovný pas, platný min. 3 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace)

Typ cestovného dokladu: cestovný pas a vízum

Klimatické podmienky: Priemerná ročná teplota sa počas celého roka príliš nemení a dosahuje okolo 30 stupňov Celzia. Najhorúcejšími mesiacmi sú november až február. Od marca do mája a od októbra do decembra je v krajine obdobie dažďov.