Zanzibar z Viedne cez hlavnú sezónu s letenkami od 499€

14.Aug 2020 | 09:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: zanzibar afrika letenky do afriky letenky na zanzibar swiss air letisko viedeň Kenya Airways

K ceste na exotický ostrov Zanzibar využite ponuku let.spoločností Swiss Air a Kenya Airways s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne od 499€. Cena platí pri kúpe leteniek pre 2 osoby.

Každý cestujúci (okrem infantov) si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a hmotnosti v závislosti od leteckej spoločnosti. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky na Zanzibar sú dostupné pre cesty v termínoch od konca októbra 2020 do apríla 2021.


► Letenky na Zanzibar v termíne 2-13 december 2020.

► Ubytovanie v Zanzibare už od 20€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - zanzibar od 499€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE na Zanzibare

Podmienky vstupu na Zanzibar

Cestovný pas, platný min. 3 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace)Zanzibar z Viedne cez hlavnú sezónu s letenkami od 499 eur