Zanzibar z Viedne alebo z Budapešti cez hlavnú sezónu s letenkami od 499€

26.Aug 2019 | 17:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika zanzibar letenky do afriky letenky na zanzibar air france letisko viedeň

K ceste na exotický ostrov Zanzibar využite ponuku od Air France s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne od 499€. Každý cestujúci (okrem infantov) si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a hmotnosti v závislosti od leteckej spoločnosti. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky na Zanzibar sú dostupné od novembra 2019 do júna 2020.


► Letenky na Zanzibar v termíne 5-17 december 2019.

► Ubytovanie v Zanzibare už od 20€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - ZANZIBAR 499€

Kalendár termínov Budapešť - zanzibar 499€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu na Zanzibar

Cestovný pas, platný min. 3 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace)


Zanzibar - rady a tipy

Chcete zažiť nádherné azúrové more, biele pláže, africkú exotiku, ale aj trochu histórie či zábavy? Hakuna ma tata, priatelia! Zanzibar je to správne miesto pre vás a momentálne ide na dračku! Ak chcete poradiť kam ísť, aká je doprava, ubytovanie a čo sa oplatí vidieť. No oveľa viac sa môžete dozvedieť na Travelistan.skZanzibar z Viedne cez hlavnú sezónu s letenkami od 499 eur