Zanzibar z Viedne s letenkami od 485€

02.Apr 2017 | 15:50
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika zanzibar letenky do afriky letenky na zanzibar letisko viedeň Ethiopian Airlines

Horúce podnebie, nekonečné zlatisté pláže a tyrkysové more plné života. A tiež očarujúci svet plný farieb a vôní. Kultúra a pamiatky ukryté v bludisku kľukatých uličiek mesta Stone Town. To je čoraz známejší ostrov Zanzibar. Využite letenky za jedinečné ceny a nechajte sa strhnúť jeho uvoľneným životným štýlom.

K ceste na exotický Zanzibar využite ponukuod let.spoločnosti Ethiopian Airlines a možnosť zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne na Zanzibar už od 485€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za tieto ceny sú dostupné v obmedzenom počte v termínoch od apríla do mája 2017.

Najlacnejšie letenky si môžete vyhľadať a rezervovať prostredníctvom rezervačného portálu flugladen.at a to za cenu už od 485€. V prípade, že by ste si letenky vyhľadali priamo cez web let.spoločnosti Ethiopian Airlines, tak za tieto letenky zaplatíte od 509€. Ak dávate prednosť rezervácii v slovenskom jazyku, tak na rezerváciu môžete použiť portál eSky.sk. V tomto prípade zaplatíte za letenky od 519€.


► Letenky na Zanzibar v termíne 19-25 apríl 2017.

► Ubytovanie v Zanzibare už od 14€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na flugladen.at od 485€

Vyhľadať letenky na webe Ethiopian Airlines od 509€

Kalendár termínov Viedeň - Zanzibar 519€


Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Zanzibar

Cestovný pas, platný min. 3 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace)


Zanzibar - rady a tipy

Chcete zažiť nádherné azúrové more, biele pláže, africkú exotiku, ale aj trochu histórie či zábavy? Hakuna ma tata, priatelia! Zanzibar je to správne miesto pre vás a momentálne ide na dračku! Ak chcete poradiť kam ísť, aká je doprava, ubytovanie a čo sa oplatí vidieť. No oveľa viac sa môžete dozvedieť na Travelistan.sk


Zanzibar bez miliónov na účte

Spolu sme na Zanzibare strávili celý jeden mesiac a poriadne sme si to tam užili. Nechýbali večere na pláži, či drinky pri západe slnka. Každý deň som s nemým úžasom sledovala vodu a ležala som na pláži, ktorá bielosťou porazila aj pláže Maldív. To, o čom sme snívali, sa zrazu stalo realitoua nemuseli sme čakať kým budeme mať milióny na účte alebo šetriť do kasičky niekoľko rokov...

Viac si môžete prečítať v článku od Janky Schweighoferovej.