Zanzibar z Viedne s Turkish Airlines. Letenky v sezóne od 507€

06.Jan 2018 | 18:09
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika zanzibar letenky do afriky letenky na zanzibar Turkish Airlines letisko viedeň

Ostrov prevoňaný škoricou, klinčekmi a vanilkou svet pozná ako rodisko Freddieho Mercuryho. Hoci je jeho skupina milovaná mnohými, turisti sa sem kvôli nemu húfne nevalia. Máme pocit, že to skôr bude kvôli tropickým plážam, africkému safari i starobylému mestu zvanému Stone Town, ktoré je zapísané do Zoznamu UNESCO.

K ceste na exotický Zanzibar využite ponuku od let.spoločnosti Turkish Airlines a možnosť zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne na Zanzibar už od 507€. Letenky za túto sumu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránku let.spoločnosti Turkish Airlines. V cene letenky je jedna príručná batožina do 7kg a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 30kg. Pri ceste na Zanzibar (v niektorých vybraných termínoch) je v Istanbule dlhší, približne 21 hodinový prestup!

Letenky sú dostupné v termínoch od marca do novembra 2018.


► Letenky na Zanzibar v termíne 13-20 marec 2018.

► Ubytovanie v Zanzibare už od 14€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke Turkish Airlines

Kalendár termínov Viedeň - Zanzibar 516€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu na Zanzibar

Cestovný pas, platný min. 3 mesiace po požadovanej dobe pobytu, víza, spiatočná letenka či iné cestovné doklady, potvrdzujúce odchod z krajiny, medzinárodný preukaz o očkovaní proti žltej zimnici a cholere pri príchode z endemických oblastí, pri služobnej návšteve – predloženie dokladu potvrdzujúceho účel cesty. Vízum je možné obdržať i pri vstupe do krajiny. Poplatok za vízum je 50 USD (platnosť 6 mesiacov jeden vstup, dĺžka pobytu nesmie prekročiť 3 mesiace)


Zanzibar - rady a tipy

Chcete zažiť nádherné azúrové more, biele pláže, africkú exotiku, ale aj trochu histórie či zábavy? Hakuna ma tata, priatelia! Zanzibar je to správne miesto pre vás a momentálne ide na dračku! Ak chcete poradiť kam ísť, aká je doprava, ubytovanie a čo sa oplatí vidieť. No oveľa viac sa môžete dozvedieť na Travelistan.sk


Zanzibar bez miliónov na účte

Spolu sme na Zanzibare strávili celý jeden mesiac a poriadne sme si to tam užili. Nechýbali večere na pláži, či drinky pri západe slnka. Každý deň som s nemým úžasom sledovala vodu a ležala som na pláži, ktorá bielosťou porazila aj pláže Maldív. To, o čom sme snívali, sa zrazu stalo realitoua nemuseli sme čakať kým budeme mať milióny na účte alebo šetriť do kasičky niekoľko rokov...

Viac si môžete prečítať v článku od Janky Schweighoferovej.
Turkish Airlines - Zanzibar z Viedne od 507 eur