ZÁPADNÁ PAPUA: Sorong z Budapešti s letenkami od 669€

19.Jún 2019 | 09:10
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia indonézia západná papua letenky do západnej papuy sorong letisko budapešť qatar airways

Hľadáte neprebádaný raj na zemi, miesto ďaleko od mrakodrapov a preplnených betónových džunglí? Nájdite ho v Západnej Papuy, v meste Sorong, ktoré leží na dotyk Raja Ampat. Vydajte sa do prírodnej rezervácie, preskúmajte niektoré z viac ako 1500 takmer neobývaných ostrovov, a nechajte sa ohromiť zázrakmi pod aj nad vodou.

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Qatar Airways si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do mesta Sorong od 669€. Každý cestujúci (okrem infantov) si môže so sebou na palubu vziať spravidla 1 ks príručnej batožiny limitovaných rozmerov a hmotnosti v závislosti od leteckej spoločnosti. Každý cestujúci má nárok na ľubovoľný počet kusov podpalubnej batožiny, pričom celková váha všetkých batožín nemôže presiahnuť 30kg.

Letenky do Západnej Papuy sú dostupné pre cesty v termínoch od septembra 2019 do mája 2020.


► Letenky napríklad v termíne 2-15 október 2019.

► Ubytovanie v Sorong už od 6€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - Sorong 669€

Vyhľadať ubytovanie v meste Sorong

Podmienky vstupu do Indonézie

30 dní (bezvízový styk občanov SR je obmedzený na účel turizmu na krátku dobu pobytu nepresahujúcu 30 dní, bez možnosti zmeny účelu alebo predĺženia pobytu a dá sa uplatňovať len cez vybrané hraničné vstupy na 5 medzinárodných letiskách: Soekarno-Hatta v Jakarte, Juanda v Surabayi, Ngurah Rai na Bali, Kualanamu v Medane, Hang Nadim v Batame a 4 prístavoch: Sri Bintan Pura v Tanjung Pinang, Batam Center v Batame, Sekupang v Batame a Tanjung Uban)


Na ostatné účely potrebujú slovenskí občania pre vstup na územie Indonézie naďalej vízum, o ktoré je možné požiadať na Veľvyslanectve Indonézie v Bratislave alebo ho získať po príchode do krajiny, tzv. „Visa on arrival" na vybraných medzinárodných letiskách a prístavoch. Poplatok za vydanie víza na je 35 USD na 30 dní. Je potrebné predložiť platný pas a spiatočný cestovný lístok, resp. lístok do ďalšej destinácie.ZÁPADNÁ PAPUA - Sorong z Budapešti s letenkami od 669 eur