2 v 1 - Havana a Varadero z Prahy od 450€

30.Aug 2016 | 23:29
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: varadero karibik kuba letenky na kubu letenky do varadera letenky do karibiku

Patríte k tým cestovateľom, ktorí dlho neobsedia na jednom miesta a radšej sa túlajú krajinou? Tak by vás mohol zaujať tento tip od let.spoločnosti Condor. Práve v zmieňovaná let.spoločnosť má zaujímavé ceny leteniek na Kubu. V tomto prípade by sa jednalo o rezerváciu dvoch samostatných jednosmerných leteniek. Prvá by bola na trase Praha - Varadero za cenu 190€ a druhá by bola z Havany do Prahy za 260€. takto v konečnom súčte zaplatíme za spiatočné letenky z Prahy na Kubu 450€. V cene letenky je jedna príručná batožina do 6kg a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti 20kg. Letenky za túto sumu sú dostupné len v jednom termíne a to 22.9. - 8.10. 2016.


► Letenky napríklad v termíne 22.9. - 8.10. 2016.

► Ubytovanie v Havane už od 14€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Dve tváre Kuby - skrytá a nepoznaná.

Ak sa predsa len rozhodnete navštíviť tento "Ostrov slobody" tak si určite prečítajte aj cestopis, s kopcom info a rád ako precestovať Kubu tak nejak nízkonákladovo:

"Pri internetovom pripojení na Kube máte pocit, akoby ste práve našli stroj času a vrátili sa 15 rokov dozadu. Pokrytie je minimálne a rýchlosť vlastne tiež. Internet nájdete väčšinou iba vo veľkých hoteloch a špeciálnych kioskoch v mestách. Neviem presne, čo všetko sa dá v takých kioskoch vybaviť,ale určite tam viete kúpiť stierateľnú kartičku s kódom a heslom. Pomocou nej sa pripojíte na Wi-Fi. Cena je približne 5 dolárov na hodinu a rýchlosť takmer nepoužiteľná. Zabudnite na uploadovanie desiatok fotiek na Facebook. To by boli asi najdrahšie fotky vo Vašom živote..." čítať ďalej


Podmienky vstupu na Kubu

Platí obojstranný vízový styk.

Občania SR – za účelom turistiky stačí tzv. turistická karta (tarjeta del turista). V SR sa žiada na Veľvyslanectve Kuby v Bratislave. Ak občan SR cestuje z inej krajiny na Kubu odporúčame kontaktovať turistickú agentúru prípadne leteckú spoločnosť, ktoré v mnohých krajinách zabezpečujú tieto karty. Turistická karta platí na 30 dní pobytu. Za iným účelom ako turistika sú potrebné víza, žiadať na Veľvyslanectve Kuby.
Pri vstupe je nevyhnutné preukázať sa platným zdravotným poistením a spiatočnou letenkou.