5 tipov na valentínske letenky. Miláno, Benátky, Nice, Paríž alebo Barcelona od 19€.

12.Jan 2017 | 21:53
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa miláno nice paríž barcelona benátky

Vianoce preleteli ako kométa a aj január je čoskoro preč. To je znamením, že Valentín sa nezadržateľne blíži. Chystáte sa prekvapiť svoju polovičku? Neostáva vám už veľa času. Našťastie, pár prekvapení sme si pre vás pripravili aj my. Vyberte si niektorú z našich leteniek a užite si sviatok zaľúbených v najromantickejších európskych mestách.


Miláno z Budapešti od 19€

Pre dámy mesto módy, pre pánov mesto futbalu. Nákupy a atmosféru plného štadiónu si nechajte na inokedy. Užite si valentínsku romantiku na taliansky spôsob. Zamieriť môžete do niektorej z príjemných malých vinární aj na nezameniteľnú taliansku operu. Takáto romantika nie je zadarmo a tak nepremeškajte šancu ušetriť aspoň na letenkách. K ceste využite spiatočné letenky z Budapešti s let.spoločnosťou WizzAir. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm).


► Letenky do Milána v termíne 14-16 február 2017.

► Ubytovanie v Miláne už od 17€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Milána

Vyhľadať ubytovanie v MiláneBenátky z Budapešti od 42€

Keď sa povie Benátky, v predstavách sa nám vynoria hneď dve veci. Romantika na gondolách a karneval. Zažite ich obe v jeden februárový deň. Vydajte sa na pomalú plavbu gondolou historickými uličkami mesta a nasávajte elektrizujúcu atmosféru jedného z najelegantnejších karnevalov sveta. Zlákali sme vás? K perfektnému valentínskemu plánu vám už chýbajú len letenky za pár eur. K ceste využite spiatočné letenky z Budapešti s let.spoločnosťou Ryanair. V cene letenky je príručná batožina do 10kg.


► Letenky do Benátok v termíne 12-15 február 2017.

► Ubytovanie v Benátkach už od 21€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Benátok

Vyhľadať ubytovanie v BenátkachNice z Budapešti od 47€

Nice, ako nám už hovorí anglický význam jeho mena, je veľmi pekným pobrežným mestom. Snáď najkrajším v celom Francúzsku. Zarezervujte si letenky do tohto starobylého a zároveň nového mesta a strávte Valentína prechádzajúc sa ruka v ruke popri Azúrovom pobreží. K ceste využite spiatočné letenky z Budapešti s let.spoločnosťou WizzAir. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm).


► Letenky do Nice v termíne 13-17 február 2017.

► Ubytovanie v Nice už od 9€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Nice

Vyhľadať ubytovanie v NiceParíž z Budapešti od 65€

Prechádzka popri mesiacom osvietenej rieke Seine alebo popod Eiffelovou vežou. Ťažko si dokážeme predstaviť lepšie miesto na valentínsky večer ako Paríž. K ceste využite spiatočné letenky z Budapešti s let.spoločnosťou Ryanair. V cene letenky je príručná batožina do 10kg.


► Letenky do Paríža v termíne 14-16 február 2017.

► Ubytovanie v Paríži už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do paríža

Vyhľadať ubytovanie v ParížiBarcelona z Budapešti od 51€

V rámci našej ponuky môžete navštíviť nie len mesto lásky, ale aj temperametné Katalánsko. Jeho Barcelonu si (v noci) panoramaticky vychutnáte z vrchu Tibidabo. A ak vám to spolu náhodou nevyjde, nezúfajte. Váš výstup na Tibidabo neostane u opačného pohlavia nepovšimnutý. K ceste využite spiatočné letenky z Budapešti s let.spoločnosťou WizzAir. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm).


► Letenky do Barcelony v termíne 13-15 február 2017.

► Ubytovanie v Barcelone už od 9€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do barcelony

Vyhľadať ubytovanie v barcelone