Akciová ponuka leteniek z Prahy do Bangkoku s Qatar Airways od 397€

17.Júl 2017 | 09:36
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bangkok letenky do thajska ázia thajsko letenky do bangkoku letenky do ázie letisko praha qatar airways

(Aktualizované 24.7.2017) Ak je pre vás pri rozhodovaní o kúpe letenky dôležité okrem ceny aj to, akou leteckou spoločnosťou poletíte, tak tento tip môže byť práve pre vás. V aktuálnej ponuke od let.spoločností Qatar Airways si môžete zakúpiť akciové letenky z Prahy do Bangkoku od 10350 Kč / 397€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 30kg. Letenky za túto cenu si vyhľadajte a rezervujte priamo cez stránky let.spoločnosti Qatar Airways.

V prípade, že dávate prednosť rezervácii v slovenskom jazyku a využiť možnosť platby vkladom či prevodom na účet, tak môžete využiť k rezervácii slovenský Pelikan.sk. Cena leteniek bude od 413€.

Letenky sú dostupné v obmedzenom počte len od septembra do októbra 2017.


► Letenky napríklad v termíne 27.9. - 8.10. 2017.

► Ubytovanie v Bangkoku už od 4€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránkach Qatar airways od 397€

Kalendár termínov Praha - Bangkok 429€

Kalendár termínov Praha - Phuket 459€


Vyhľadať ubytovanie v Bangkoku


Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti.


Thajsko - pár rád pred prvou návštevou

Slováci ani Česi nepotrebujú do Thajska vízum. Ak teda ich pobyt nepresiahne 30 dní. Preto ak idete letecky a vaša cesta nepresiahne jeden mesiac, nemusíte už pátrať po ďalších informáciách.

Rozdiel nastáva vtedy keď by ste do Thajska chceli prísť napríklad z Laosu alebo z iných okolitých štátov. Ďalšie informácie sa dajú dočítať aj na stránkach ministerstiev, sú však už trochu zastarané, preto neváhajte, ak máte nejaké otázky šup sem s nimi.

Už počas letu dostanete papier, ktorý vyplníte a odovzdáte na imigračnom na letisku v Bangkoku. Ak sa pomýlite, nevadí, na letisku sa dajú zohnať tiež. Tlačivo je rozdelené na dve časti (Arrival card/prílet a Departure card/odlet), Arrival odovzdávate hneď, Departure si nechávate a odovzdávate až pri odchode z krajiny. Nie je to žiadny zdĺhavý proces, všetko vybavíte na letisku. Papier nestraťte, vyhnete sa tak zbytočným komplikáciám... čítať ďalej