ALBÁNSKO: Tirana z Viedne začiatkom prázdnin s letenkami od 40€

26.Máj 2020 | 18:45
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa albánsko letenky do albánska tirana letenky do tirany letisko viedeň wizzair

V aktuálnej ponuke od let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Tirany už od 25€ . Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Tirany sú dostupné pre cesty v termínoch koncom júna a začiatkom júla 2020.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Tirany v termíne 27.6. - 2.7. 2020.

Ubytovanie v Tirane už od 9€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY DO TIRANY

Kalendár termínov Viedeň - Tirana

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V TIRANE

Albánsko - Krajina zahalená rúškom tajomstva

Albánsko zatiaľ nie je miestom, do ktorého noha turistov bežne zablúdi. Krajina zahalená rúškom tajomstva vzbudzuje zvedavosť, ale aj obavy. Často sa totiž skloňuje v médiách ako raj pašerákov a drogovej mafie. No hornatý kúsok zeme vedľa Čiernej Hory ponúka oveľa viac ako sa na prvý pohľad môže zdať. Mestá dýchajúce históriou vybudované pestrou zmesou civilizácií a kultúr. Nekonečné divoké pláže. Skvelá kuchyňa za babku. Majestátne hory a jedinečná príroda. Do Albánska som sa toto leto vrátila niekoľko krát. Jeho hory a príroda zostali zatiaľ nenaplnenou túžbou, za to mestá plné histórie dostali možnosť očariť ma... čítať ďalejTirana z Viedne začiatkom prázdnin s letenkami od 40 eur