ANGLICKO: Spiatočné letenky z Pardubíc do Londýna od 20€

13.Sep 2017 | 16:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do londýna európa anglicko londýn letenky do anglicka ryanair letisko pardubice

Niečo zaujímavé aj pre našich fanúšikov a čitateľov z Čiech a to letenky do Londýna. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Pardubíc do Londýna (Stansted) už od 518Kč (cca 20€). V cene letenky je 1x príručná batožina do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a 1x menšia príručná batožina, ktorou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm.

V prípade zapísanej batožiny do podpalubia o hmotnosti do 20kg si priplatíte 20€. Viac info ohľadom o nových podmienkach prepravy batožiny u let.spoločnosti Ryanair si môžete prečítať v našom článku: Ryanair mení od novembra prepravné podmienky pre batožinu.

Letenky do Londýna sú dostupné počas mesiaca október a november 2017.


► Letenky napríklad v termíne 21-24 október 2017.

► Ubytovanie v Londýne už od 25€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky Pardubice - Londýn

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Londýn patrí medzi najdrahšie metropoly sveta a to sa aj odráža na cenách za ubytovanie. Ubytovanie v hosteloch alebo v mládežníckych ubytovniach začína na sume 20€ za osobu na noc. Ak dávate prednosť väčšiemu súkromiu a ubytovaniu v hoteloch, tak v tomto prípade počítajte zo sumou minimálne 30€ na osobu a noc. No aj tu je cena úmerná v závislosti od polohy a od vzdialenosti od centra. Tí odvážnejší z vás by mohli využiť čoraz populárnejšie ubytovanie v súkromí a to buď cez portál Airbnb (získaj 25€ kredit na ubytovanie) alebo prostredníctvom CouchSurfingu.Využite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.