APÚLIA - Bari z Viedne koncom letných prázdnin s letenkami od 20€

07.Júl 2020 | 20:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do talianska taliansko letisko viedeň wizzair bari letenky do bari

V aktuálnej ponuke let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Bari už od 20€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Bari sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca august a september 2020.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.
  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.
  • Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 26-31 august 2020.

► Ubytovanie v Bari už od 18€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY DO Bari

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - BAri

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Bari – Taliansky temperament na pláži

Na letisko v Bari prilietame v sobotu o 11:40, odkiaľ nás odviezol bus necelých 10km na hlavnú stanicu. Hneď vedľa stanice je McDonald, ak by ste náhodou boli hladní, my sme sa len troška posilnili minerálkou a hor sa hľadať ubytko. Naši dvaja kamaráti sa ubytovali o dva dni skôr, takže nás troška ušetrili od nepríjemnosti pri ubytovávaní. Ubytovanie s navonok príjemným názvom Saint Nicholas Plaza sme síce mali zabookované, ale nakoniec to bola len adresa s kanceláriou a na miesto prišiel len černoško, ktorý rozubytoval ľudí po meste. Našťastie to nebol podvod, lebo zálohu 40% sme posielali dopredu na účet... čítať ďalejAPÚLIA - Bari z Viedne koncom letných prázdnin s letenkami od 20 eur