APÚLIA: Bari z Viedne v jesenných termínoch od 20€

06.Sep 2019 | 17:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky do talianska taliansko letisko viedeň wizzair bari letenky do bari

Ak by sme vám povedali, aby ste našli Bari na mape, pravdepodobne by ste sa stratili. Tí, čo ho však navštívili by sa tam radi vrátili. Do neveľkého, za to pamiatkami nabitého Starého mesta. Do niektorej z mnohých zašitých trattorií. Za umením v úzkych uliciach. I za možnosťou vyraziť na Eurotrip z rušného prístavu so spojením s Gréckom, Albánskom i Chorvátskom. Zaujala vás niektorá z možností?

V aktuálnej ponuke let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Bari už od 20€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky za túto cenu sú dostupné počas mesiaca október 2019.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm. Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 9-15 október 2019.

► Ubytovanie v Bari už od 18€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY DO Bari

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - BAri

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Bari – Taliansky temperament na pláži

Na letisko v Bari prilietame v sobotu o 11:40, odkiaľ nás odviezol bus necelých 10km na hlavnú stanicu. Hneď vedľa stanice je McDonald, ak by ste náhodou boli hladní, my sme sa len troška posilnili minerálkou a hor sa hľadať ubytko. Naši dvaja kamaráti sa ubytovali o dva dni skôr, takže nás troška ušetrili od nepríjemnosti pri ubytovávaní. Ubytovanie s navonok príjemným názvom Saint Nicholas Plaza sme síce mali zabookované, ale nakoniec to bola len adresa s kanceláriou a na miesto prišiel len černoško, ktorý rozubytoval ľudí po meste. Našťastie to nebol podvod, lebo zálohu 40% sme posielali dopredu na účet... čítať ďalejBari z Viedne v jesenných termínoch od 20 eur