Azory z Budapešti s letenkami od TAP Portugal už od 173€

10.Jan 2019 | 18:40
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa azory letenky na azory ponta delgada letenky do ponta delgata letisko budapešť tap portugal

Ostrovy sú vhodné pre milovníkov prírody a pokojného prostredia. Ponúkajú krásnu prírodu, zelené kopce a rozmanitú flóru. Môžete tu vhodne skombinovať turistiku, jazdu na bicykli či potápanie. Jednoducho všetko pre ideálne strávenú aktívnu dovolenku.

K ceste na Azorské ostrovy môžete využiť ponuku let.spoločnosti TAP Portugal s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti do Ponta Delgata už od 173€. V cene letenky je len jedna príručná batožina! Poplatok za podpalubnú batožinu o váhe do 23kg je 30€. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od januára do marca 2019.


► Letenky napríklad v termíne 19-27 február 2019.

► Ubytovanie na Azorách už od 15€ na osobu a noc.


KALENDÁR TERMÍNOV BUDAPEŠŤ - AZORY OD 173€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE NA AZORÁCH

Azory - Srdce Atlantiku

Určite každý z nás ma svoj zoznam snov, ktoré sú napísané buď v diári alebo si len tak voľne poletujú v našich hlavách. Tie sny nemusia byť cestovateľského charakteru, nie každého baví cestovanie. Sú oveľa dôležitejšie veci v živote, ako napríklad založiť si rodinu, zdravie našich blízkych, postaviť si dom alebo si kúpiť byt. Moje sny majú tiež tento charakter, ale na popredných priečkach sú okrem toho aj cestovateľské ambície.Tieto ambície sú hlavne destinácie, ktoré nepatria medzi najpopulárnejšie a najznámejšie.

Jedna z týchto destinácií sú Azorské ostrovy, ktoré som chcel navštíviť už odkedy som videl prvé fotky z tejto prenádherne zelenej krajiny. Pôvodne som vôbec nevedel, kde sa nachádzajú, a ani pri najmenšom mi nenapadlo, že patria Portugalsku a sú súčasťou Európy. Ľudia, ktorí navštívili Azory majú pre tieto ostrovy rôzne pomenovania, ako srdce Atlantiku, Hawaii Európy alebo jediná exotika Európy. Pre priblíženie si môžeme povedať, že Azorské ostrovy sa nachádzajú skoro v strede medzi New Yorkom a Lisabonom... čítať ďalejAzory z Budapešti s letenkami od TAP Portugal od 173 eur