Belgicko - Letenky do Bruselu už od 19€

26.Mar 2017 | 23:25
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa brusel belgicko letenky do belgicka letenky do bruselu letisko budapešť letisko bratislava ryanair wizzair

Jeden tip na výlet , napríklad aj na predĺžený víkend do Belgicka. Využite ponuku lacných leteniek z Budapešti do Bruselu (letisko Charleroi) s let.spoločnosťou Wizzair už od 6080Ft / 19€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 40€. Cena leteniek je konečná pri ceste s menšou príručnou batožinou (42cm x 32cm x 25cm). Poplatok za zapísanú batožinu do podpalubia o hmotnosti do 23kg je 22€ a za väčšiu batožinu do 32kg je poplatok 42€. Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť počas mesiaca jún 2017.

V prípade, že dávate prednosť odletom z Bratislavy, môžete využiť ponuku od let.spoločnosti Ryanair. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Bruselu (letisko Charleroi) od 40€. V cene letenky je príručná batožina do 10kg. Ak by ste chceli cestovať s väčšou batožinou, napríklad s kufrom o váhe do 15kg, je poplatok za túto batožinu 36€. Za za zapísanú batožinu do podpalubia o váhe 20kg je poplatok 50€. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch počas mesiaca máj 2017.


► Letenky napríklad v termíne 15-19 jún 2016.

► Ubytovanie v Bruseli už od 18€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky z Budapešti od 19€

Vyhľadať letenky z Bratislavy od 40€


Vyhľadať a rezervovať ubytovanieBrusel – Len tu sme zažili pivo všetkých chutí

Na letisko Charleroi prilietame vo štvrtok 14:50. Kupujeme si autobusové spiatočné lístky za 22€ a niečo okolo hodiny nám trvá cesta do Bruselu. Počas cesty sa troška posilňujeme Becherovkou. Autobus nás skladá pri South railway station. Zo stanice pokračujeme metrom, ktoré nás dovezie priamo k nášmu ubytovaniu – Hello Hostel. Prvotný dojem v nás vôbec nevzbudzuje moderné európske mesto, alebo centrum Európskej únie. Ale je to možno spôsobené len našou únavou. Ubytujeme sa, najeme, oddýchneme a vyrážame von na ochutnávku belgického piva. Tu sa prvý krát stretávame s Belgickým pivom Kriek.

TIP: Kriek býva často neprávom označované ako dámske pivo, ale dokáže veľmi dobre zahnať smäd. Určite ochutnajte ;)

Zobúdzame sa do krásneho slnečného dňa. Skonzumujeme výdatné raňajky a vyrážame na sever na našu prvú zastávku, slávne Atómium. Vystupujeme na zastávke metra Heysel a už z diaľky si robíme fotky s týmto obrovským monumentom. Dalo sa ísť výťahom aj do jednotlivých gulí, ale my si to obzeráme len zvonku a z neďalekého parčíka…

Viac tipov a rád ako si naplánovať výlet do Bruselu si môžete prečítať na http://www.svetobeznici.sk/