BRAZÍLIA: Rio de Janieiro z Viedne s letenkami od 518€

27.Júl 2018 | 10:14
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: brazília rio de janeiro Južná Amerika letenky do brazílie letisko viedeň klm letenky do rio de janeiro

Samba, obrovská socha Krista, nádherné pláže aj lezecké podmienky priamo v meste. Existuje toľko dôvodov, prečo navštíviť brazílske Rio de Janeiro. Užite si jednu z najväčších krajín sveta vďaka letenkám z Viedne, ktoré je možné práve teraz kúpiť za akciovú cenu.

V aktuálnej akcii od let.spoločnosti KLM si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Rio de Janeiro od 518€. V cene letenky je príručná batožina a jedna batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za túto cenu si vyhľadajte a rezervujete priamo cez stránky let.spoločnosti KLM.

Letenky do Rio de Janeiro sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2018 do marca 2019.


► Letenky napríklad v termíne 19-31 marec 2018.

► Ubytovanie v Rio de Janeiro už od 7€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke KLM

Kalendár termínov Viedeň - Rio de Janeiro

Vyhľadať ubytovanie v Rio de janeiro


7 dní v brazílskom Rio de Janeiro

Skvele mesto, kde sa dá stráviť dlhší čas a nenudiť sa. Ľudia v Riu sú milý, usmievavý a často ochotný pomôcť či poradiť aj keď nerozumejú anglicky. V Riu sa platí Brazilskou Reais - 1€ = 3,6R$. Ceny nemilo prekvapili. Očakával som trochu lacnejšie, no hostely sa dajú nájsť už od 25R. V skratke mojich pár tipov, ktoré sa určite oplatia navštíviť a pozrieť... čítať ďalej


Podmienky vstupu do Brazílie

Na cestu do krajiny postačuje slovenským občanom platný cestovný pas. Bezvízový vstup sa týka turistických, obchodných a služobných ciest, ktorých dĺžka v jednom polroku neprekročí 90 dní.


Klimatické podmienky

Brazília je tropická krajina.

  • Leto: december – marec (obdobie dažďov)
  • Zima:jún-september (obdobie sucha)

Na juhu krajiny v štátoch Santa Catarina a Rio Grande do Sul môže v zime teplota poklesnúť pod bod mrazu.Rio de Janieiro z Viedne s letenkami od 518 eur