BRAZÍLIA Z KOŠÍC: Rio de Janeiro s letenkami od 524€

14.Jan 2018 | 12:07
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: brazília rio de janeiro Južná Amerika letenky do brazílie letisko košice klm letenky do rio de janeiro

Hľadáte inšpiráciu na Vašu ďalšiu cestu a rozmýšľate nad tým, že by to mohla byť Južná Amerika? Tak sa vydajte do Brazílie. V aktuálnej akcii od let.spoločnosti KLM si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Košíc do Rio de Janeiro od 524€. V cene letenky je príručná batožina a jedna batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg.

Letenky do Rio de Janeiro sú dostupné v rôznych termínoch od marca do júna 2018.

Letenky za túto cenu si vyhľadajte a rezervujete cez stránky expedia.co.uk. V prípade, že dávate prednosť rezervácii v slovenskom jazyku tak v takomto prípade môžete použiť kalendár termínov a cien od spoločnosti eSky.sk alebo Pelikan.sk. Cena týchto leteniek začína na sume 499€.


► Letenky napríklad v termíne 19-31 marec 2018.

► Ubytovanie v Rio de Janeiro už od 7€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránkach Expedia


Kalendár termínov Košice - Rio de Janeiro 546€

Kalendár termínov Viedeň - Rio de Janeiro 489€


Vyhľadať ubytovanie v Rio de janeiro


7 dní v brazílskom Rio de Janeiro

Skvele mesto, kde sa dá stráviť dlhší čas a nenudiť sa. Ľudia v Riu sú milý, usmievavý a často ochotný pomôcť či poradiť aj keď nerozumejú anglicky. V Riu sa platí Brazilskou Reais - 1€ = 3,6R$. Ceny nemilo prekvapili. Očakával som trochu lacnejšie, no hostely sa dajú nájsť už od 25R. V skratke mojich pár tipov, ktoré sa určite oplatia navštíviť a pozrieť... čítať ďalej


Podmienky vstupu do Brazílie

Na cestu do krajiny postačuje slovenským občanom platný cestovný pas. Bezvízový vstup sa týka turistických, obchodných a služobných ciest, ktorých dĺžka v jednom polroku neprekročí 90 dní.


Klimatické podmienky

Brazília je tropická krajina.

  • Leto: december – marec (obdobie dažďov)
  • Zima:jún-september (obdobie sucha)

Na juhu krajiny v štátoch Santa Catarina a Rio Grande do Sul môže v zime teplota poklesnúť pod bod mrazu.BRAZÍLIA Z KOŠÍC - Rio de Janeiro s letenkami od 524 eur