Estónsky Tallin koncom leta. Letenky z Viedne už od 20€

04.Aug 2020 | 19:57
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa estónsko letisko viedeň letenky do estónska tallinn letenky do tallinu wizzair

V aktuálnej ponuke let.spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Tallinu už od 20€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Tallinu sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca september 2020.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.
  • Spoločnosť Wizz Air okrem toho ponúka popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 5-10 september 2020.

► Ubytovanie v Talline už od 15€ na osobu a noc.VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

Kalendár termínov Viedeň - Tallin

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE v Skopje

Podmienky vstupu do Estónska

Do Estónska je povolený vstup pre občanov tzv. bezpečných štátov EÚ, vrátane Slovenska, bez povinnej karantény.

Nevyžaduje sa negatívny test na COVID-19 ani registrácia.

Upozorňujeme, že zoznam bezpečných krajín je aktualizovaný na týždennej báze. 14-dňová karanténa platí pre občanov, ktorí do Estónska pricestujú z krajín EÚ s nepriaznivou epidemiologickou situáciou. Medzi tieto štáty momentálne patrí Rakúsko, Belgicko, Bulharsko, Chorvátsko, Česká republika, Francúzsko, Malta, Portugalsko, Rumunsko, Švédsko, Luxembursko, Španielsko, Švajčiarsko.

Podmienky tranzitu a odchodu

Bez obmedzení. Doprava trajektami medzi Estónskom a Fínskom je stabilná, platia však hygienické obmedzenia, napr. povinné odstupy, a vzhľadom na uvedené môže dochádzať k obmedzeniu kapacity trajektov.

Opatrenia v krajine

Odporúčané je dodržiavanie dvojmetrový odstupov medzi ľuďmi.


Podmienky návratu do SR

Voľný prechod cez hranice bez povinnosti predloženia negatívneho COVID-19 testu, ako aj bez povinnosti absolvovať karanténu.


Autobusom po Pobaltí. Tallin 2 dni a 4 tváre jedného mesta.

Na Pobaltie som sa po dlhom zvažovaní a plánovaní vybrala minulý august. Sama a autobusom. Desať dní som behala bludiskom starých ulíc v troch pobaltských metropolách, i pátrala po miestach, o ktorých sa v bedekroch toľko nepíše. Po nekonečnej ceste, akčnom dni vo Vilniuse a ešte jednej noci v autobuse ma privítalo ďalšie hlavné mesto. Tallin... čítať ďalejEstónsky Tallin koncom leta. Letenky z Viedne už od 20 eur