EUROTRIP: Berlín, Londýn a Miláno v rámci jednej cesty od 41€

28.Okt 2017 | 17:55
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa berlín londýn miláno letenky do berlína letenky do londýna letenky do milána letisko bratislava ryanair wizzair eurotrip

(Aktualizované 28.10.2017) Opäť pre vás máme zaujímavý tip na cestu. Tentoraz vyrazíme na výlet európskymi veľkomestami. Eurotrip začneme z Bratislavy a jeho prvou zastávkou bude Berlín. Prejdite sa po pod Brandenburskú bránu, zastavte sa pri Checkpointe Charlie, posilníte sa tradičnými klobásami s výborným pivom. A vyrazíme o „dúm dál", do metropoly Veľkej Británie, kde môžete navštíviť niektorú z extrémne populárnych atrakcií. Len tak sa túlajte štvrtou Soho, Piccadilly Circus a West End alebo sa na Londýn pozrite z hora "Londýnskeho oka". Ak chcete nakupovať, nevynechajte obchody na Oxford street a Regent street. Alebo sa len tak prejdeme uličkami a trhmi Covent Garden. A predtým, ako nás lietadlo vysadí v Budapešti, sa ešte zastavíte v Miláne. Na nákupy, pizzu, operu. Aj na Poslednú večeru. Vašu výletnú, i Leonarda da Vinciho.


Itinerár cesty

  • 15.1.2018 -> Bratislava - Berlín -> 10€
  • 17.1.2018 -> Berlín - Londýn -> 10€
  • 18.1.2018 -> Londýn - Miláno -> 11€
  • 21.1.2018 -> Miláno - Budapešť -> 10€


Všetky ceny leteniek na základe príkladového itinerára sú/boli aktuálne v čase uverejnenia tohto tipu. V prípade iných dátumov môže byť cena leteniek vyššia!


Ako rezervovať letenky

K ceste využijeme ponuku leteniek od let.spoločností Ryanair a WizzAir a rezervujeme si 4 jednosmerné letenky podľa itineráru vyššie. Prvé tri na trase Bratislava - Berlín, Berlín - Londýn a Londýn - Miláno si zakúpime u let.spoločnosti Ryanair. Posledný úsek na trase z Milána do Budapešti si zakúpime u let.spoločnosti Wizzair. Celková cena leteniek bude 41€. V cene leteniek je malá príručná batožina. Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť počas mesiaca január a február 2018.


Vyhľadať letenky Bratislava - Berlín

Vyhľadať letenky Berlín - Londýn

Vyhľadať letenky Londýn - Miláno

Vyhľadať letenky Miláno - BudapešťVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.