Eurotrip - Berlín, Londýn a Miláno v rámci jednej cesty od 47€

22.Mar 2017 | 18:38
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa berlín londýn miláno letenky do berlína letenky do londýna letenky do milána letisko bratislava ryanair wizzair eurotrip

(Aktualizované 22.3.2017) Opäť pre vás máme zaujímavý kombinovaný tip. Tentoraz vyrazíme na výlet európskymi veľkomestami. Eurotrip začneme z Bratislavy a jeho prvou zastávkou bude Berlín. Prejdeme po pod Brandenburskú bránu, zaspomíname si pri Checkpointe Charlie, posilníme sa tradičnými klobásami s výborným pivom. A vyrazíme o „dúm dál", do metropoly Veľkej Británie, kde navštívime niektorú z extrémne populárnych atrakcií. Alebo sa len tak prejdeme uličkami a trhmi Covent Garden. A predtým, ako nás lietadlo vysadí v Budapešti, sa ešte zastavíme v Miláne. Na nákupy, pizzu, operu. Aj na Poslednú večeru. Našu výletnú, i Leonarda da Vinciho.


Itinerár cesty

  • 09.5.2017 -> Bratislava - Berlín -> 5€
  • 11.5.2017 -> Berlín - Londýn -> 15€
  • 13.5.2017 -> Londýn - Miláno -> 17€
  • 16.5.2017 -> Miláno - Budapešť -> 10€


Ako rezervovať letenky

K ceste využijeme ponuku leteniek od let.spoločností Ryanair a WizzAir a rezervujeme si 4 jednosmerné letenky podľa itineráru vyššie. Prvé tri na trase Bratislava - Berlín, Berlín - Londýn a Londýn - Miláno si zakúpime u let.spoločnosti Ryanair. Posledný úsek na trase z Milána do Budapešti si zakúpime u let.spoločnosti Wizzair. Celková cena leteniek bude 47€. V cene leteniek je malá príručná batožina. Najlacnejšie letenky sa dajú nájsť počas mesiaca máj 2017.


Vyhľadať letenky Bratislava - Berlín

Vyhľadať letenky Berlín - Londýn

Vyhľadať letenky Londýn - Miláno

Vyhľadať letenky Miláno - Budapešť


Všetky ceny leteniek na základe príkladového itinerára sú/boli aktuálne v čase uverejnenia tohto tipu. V prípade iných dátumov môže byť cena leteniek vyššia!