Exotický Madagaskar z Viedne s letenkami od 524€

21.Apr 2017 | 01:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika antananarivo letenky do afriky madagaskar letenky na madagaskar letisko viedeň Ethiopian Airlines

K ceste na Madagaskar využite aktuálnu ponuku od let.spoločnosti Ethiopian Airlines s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Antananarivo už od 524€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky za tieto ceny sú dostupné v rôznych termínoch od apríla do júla 2017.

Najlacnejšie letenky si môžete vyhľadať a rezervovať prostredníctvom rezervačného portálu flugladen.at za cenu už od 524€ pri platbe s platobnou kartou VISA Credit. V prípade, že by ste si letenky vyhľadali priamo cez web let.spoločnosti Ethiopian Airlines, tak za tieto letenky zaplatíte od 547€. Ak dávate prednosť rezervácii v slovenskom jazyku, tak na rezerváciu môžete použiť portál eSky.sk. V tomto prípade zaplatíte za letenky od 559€.


Letenky napríklad v termíne 14-25 jún 2017.

► Ubytovanie na Madagaskare už od 4€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na flugladen.at od 524€

Vyhľadať letenky na webe Ethiopian Airlines od 547€

Kalendár termínov Viedeň - Madagaskar 559€


Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Z našich cestopisov

Madagaskar. S vôňou vanilky...
Exotický Madagaskar obklopený Indickým oceánom sa našincovi spája s viacerými podnetmi, no medzi tie najznámejšie patrí určite Móric Beňovský či vôňa vanilky. Madagaskar však predstavuje o mnoho viac a svojho návštevníka upúta fantastickou prírodou, neznámou históriou, stretnutiami so vzácnymi lemurmi či chameleónmi a v neposlednom rade aj chaotickými trhoviskami a prekvapivo dobrou kuchyňou nad ktorou sa vznáša francúzsky šarm kolonializmu... čítať ďalej


Podmienky vstupu na Madagaskar

Občania Slovenskej republiky potrebujú pre vstup do krajiny platný cestovný pas, vízum, spiatočný cestovný lístok a potvrdenie o očkovaní proti žltej zimnici pri ceste z infikovanej oblastí.

Občania SR môžu požiadať o vízum pred vstupom do krajiny na ktoromkoľvek zastupiteľskom úrade Madagaskaru. K žiadosti o vízum je potrebné predložiť platný cestovný pas, vyplniť žiadosť o vízum, predložiť 1 fotografiu pasového formátu a kópiu plánu cesty, ktorú vyhotoví cestovná kancelária. Adresy veľvyslanectiev Madagaskaru vo svete možno získať na internetovej stránke .