Faerské ostrovy z Budapešti s letenkami od 236€

20.Okt 2018 | 18:55
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa faerské ostrovy letenky na faerské ostrovy Sorvagur letisko budapešť klm Atlantic Airways

Na pol ceste medzi Nórskom a Islandom, niekde tam v Atlantickom oceáne sa nachádzajú Faerské ostrovy. Ostrovy s nádhernou scenériou no divokým, premenlivým počasím ovplyvneným Golfským prúdom. Krajina si uchováva svoje unikátne architektonické dedičstvo. Trávnaté strechy domov bude to prvé, čo si pri svojich potulkách na Faerských ostrovoch všimnete.

Ak uvažujete o ceste na tieto ostrovy, tak by Vás mohol zaujímať tento tip na cestu. V aktuálnej ponuke od let.spoločností KLM a Atlantic Airways si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti na Faerské už od 236€. V cene letenky je len jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do 23kg. Letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti KLM.

Letenky sú dostupné v pár termínoch od novembra 2018 do mája 2019.


► Letenky napríklad v termíne 5-11 máj 2019.

► Ubytovanie v Sorvagur už od 30€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Patrik Paulínyi: Faerské ostrovy z cyklu "What I've seen"

Faerské ostrovy sú skutočne jedinečným a výnimočným miestom našej planéty. Všimli si to aj rozhodcovia National Geographic Traveller, ktorí uskutočnili prieskum medzi 111 ostrovnými komunitami na celom svete, kde hodnotili autentickosť a neporušenosť. Faerské ostrovy boli vyhodnotené ako svetová jednotka! Porotcovia sa o nich vyjadrili, že „po týchto krásnych panenských ostrovoch je radosť cestovať. Ostrovy sú odľahlé a chladné, a v bezpečí od davov turistov. Ochrana prírody a historickej architektúry a zvyklostí svedčí o nesmiernej národnostnej hrdosti miestnych obyvateľov. Veľkolepé vodopády a farebné prístavy vyrážajú dych." čítať ďalejFaerské ostrovy z Budapešti s letenkami od 236 eur