Faerské ostrovy z Viedne alebo Prahy aj cez letné prázdniny od 245€

02.Jún 2019 | 16:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letisko budapešť faerské ostrovy letenky na faerské ostrovy Sorvagur klm Atlantic Airways

Na pol ceste medzi Nórskom a Islandom, niekde tam v Atlantickom oceáne sa nachádzajú Faerské ostrovy. Ostrovy s nádhernou scenériou no divokým, premenlivým počasím ovplyvneným Golfským prúdom. Krajina si uchováva svoje unikátne architektonické dedičstvo. Trávnaté strechy domov bude to prvé, čo si pri svojich potulkách na Faerských ostrovoch všimnete.

Ak uvažujete o ceste na tieto ostrovy, tak by Vás mohol zaujímať tento tip na cestu. V aktuálnej ponuke od let.spoločností KLM a Atlantic Airways si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne alebo Prahy na Faerské ostrovy už od 245€. V cene letenky je len jedna príručná batožina. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok. Letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti KLM.

Letenky na Faerské ostrovy sú dostupné pre cesty v termínoch od augusta do novembra 2019.


► Letenky napríklad v termíne 19-26 august 2019.

► Ubytovanie v Sorvagur už od 30€ na osobu a noc.


Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie

Patrik Paulínyi: Faerské ostrovy z cyklu "What I've seen"

Faerské ostrovy sú skutočne jedinečným a výnimočným miestom našej planéty. Všimli si to aj rozhodcovia National Geographic Traveller, ktorí uskutočnili prieskum medzi 111 ostrovnými komunitami na celom svete, kde hodnotili autentickosť a neporušenosť. Faerské ostrovy boli vyhodnotené ako svetová jednotka! Porotcovia sa o nich vyjadrili, že „po týchto krásnych panenských ostrovoch je radosť cestovať. Ostrovy sú odľahlé a chladné, a v bezpečí od davov turistov. Ochrana prírody a historickej architektúry a zvyklostí svedčí o nesmiernej národnostnej hrdosti miestnych obyvateľov. Veľkolepé vodopády a farebné prístavy vyrážajú dych." čítať ďalejFaerské ostrovy z Prahy aj cez letné prázdniny od 245 eur


Faerské ostrovy z Viedne aj cez letné prázdniny od 258 eur