GRÉCKO: Letné Atény aj na predĺžený víkend. Letenky z Viedne od 45€

26.Máj 2020 | 21:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa grécko atény letenky do grécka letenky do atén letisko viedeň wizzair

Grécka metropola, ktorá má čo ponúknuť nie len milovníkom pamiatok ale aj milovníkom stredomorskej kuchyne. "Ochutnať" Atény môžete teraz aj vy máte teraz vďaka ponuke leteckej spoločnosti Wizzair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Atén už od 45€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Atén sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca júl 2020.

  • Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.
  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm. Spoločnosť Wizz Air okrem toho predstavuje popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg nový typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 24-28 júl 2020.

► Ubytovanie v Aténach už od 7€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY DO ATÉN

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - ATÉNY

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V ATÉNACH

Podmienky vstupu do Grécka

Grécko spustí 15. júna letnú turistickú sezónu, pričom od tohto termínu sa pre turistov budú môcť otvoriť aj hotely. Prichádzajúci turisti po novom už nebudú musieť absolvovať povinnú karanténu, ani test na COVID-19... viac tu


Doprava z letiska do centra Atén

Najrýchlejší a najpohodlnejší spôsob dopravy z letiska do centra Atén pomocou metra. Linka metra Line 3 " Aghia Marina - Athens International Airport" spája letisko s "Syntagma Square" a "Monastiraki" v intervale 30 minút.

Ceny lístkov:

  • jednosmerný lístok z letiska 10€
  • spiatočný lístok na letisko 18€
  • 3-dňový lístok na MHD + cesta z/na letisko 24€


Atény. Vo víre starovekej krásy.

Grécke Atény patria k najvýznamnejším mestám sveta. Stáročia sa v nich tvorili dejiny sveta a hoci dnes sa situácia zmenila, každému kto miluje dejiny pripravia Atény nezabudnuteľné chvíle. Pohoda, lenivá atmosféra, chuť souvlaki a unikátne stavby spravia to, že odtiaľto nebudete chcieť odchádzať... čítať ďalejLetné Atény aj na predĺžený víkend. Letenky z Viedne od 45 eur