Havana z Košíc v hlavnej sezóne od 472€

04.Dec 2016 | 13:18
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky na kubu karibik havana kuba letenky do havany letisko košice

Po letoch z Budapešti a Viedne do Havany prichádza let.spoločnosť Turkish Airlines aj so zaujímavou ponukou leteniek z Košíc. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Košíc do Havany už od 472€. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti 23kg. Letenky za tieto ceny sú dostupné od januára do apríla 2017.


► Letenky napríklad v termíne 6-12 februára 2017.

► Ubytovanie v Havane už od 14€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky Košice - Havana na Turkish airlines od 472€

Vyhľadať letenky Košice - Havana na Pelikan.sk od 488€


Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Dve tváre Kuby - skrytá a nepoznaná.

Ak sa predsa len rozhodnete navštíviť tento "Ostrov slobody" tak si určite prečítajte aj cestopis, s kopcom info a rád ako precestovať Kubu tak nejak nízkonákladovo:

"Pri internetovom pripojení na Kube máte pocit, akoby ste práve našli stroj času a vrátili sa 15 rokov dozadu. Pokrytie je minimálne a rýchlosť vlastne tiež. Internet nájdete väčšinou iba vo veľkých hoteloch a špeciálnych kioskoch v mestách. Neviem presne, čo všetko sa dá v takých kioskoch vybaviť,ale určite tam viete kúpiť stierateľnú kartičku s kódom a heslom. Pomocou nej sa pripojíte na Wi-Fi. Cena je približne 5 dolárov na hodinu a rýchlosť takmer nepoužiteľná. Zabudnite na uploadovanie desiatok fotiek na Facebook. To by boli asi najdrahšie fotky vo Vašom živote..." čítať ďalej


Podmienky vstupu na Kubu

Platí obojstranný vízový styk.

Občania SR – za účelom turistiky stačí tzv. turistická karta (tarjeta del turista). V SR sa žiada na Veľvyslanectve Kuby v Bratislave. Ak občan SR cestuje z inej krajiny na Kubu odporúčame kontaktovať turistickú agentúru prípadne leteckú spoločnosť, ktoré v mnohých krajinách zabezpečujú tieto karty. Turistická karta platí na 30 dní pobytu. Za iným účelom ako turistika sú potrebné víza, žiadať na Veľvyslanectve Kuby.
Pri vstupe je nevyhnutné preukázať sa platným zdravotným poistením a spiatočnou letenkou.