Havana s odletom z Viedne alebo z Budapešti od 499€

19.Nov 2016 | 14:12
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: karibik havana kuba letenky na kubu letenky do havany letisko viedeň Turkish Airlines

(Aktualizované 3.12.2016) So zaujímavou ponukou leteniek na Kubu počas hlavnej turistickej sezóny prichádza let.spoločnosť Turkish Airlines. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Havany už od 499€ alebo z Budapešti od 499€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti 23kg. Letenky za tieto ceny sú dostupné od januára do apríla 2017.


► Letenky napríklad v termíne 2-12 januára 2017.

► Ubytovanie v Havane už od 14€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Havana 489€

Kalendár termínov budapešť - havana 499€

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Dve tváre Kuby - skrytá a nepoznaná.

Ak sa predsa len rozhodnete navštíviť tento "Ostrov slobody" tak si určite prečítajte aj cestopis, s kopcom info a rád ako precestovať Kubu tak nejak nízkonákladovo:

"Pri internetovom pripojení na Kube máte pocit, akoby ste práve našli stroj času a vrátili sa 15 rokov dozadu. Pokrytie je minimálne a rýchlosť vlastne tiež. Internet nájdete väčšinou iba vo veľkých hoteloch a špeciálnych kioskoch v mestách. Neviem presne, čo všetko sa dá v takých kioskoch vybaviť,ale určite tam viete kúpiť stierateľnú kartičku s kódom a heslom. Pomocou nej sa pripojíte na Wi-Fi. Cena je približne 5 dolárov na hodinu a rýchlosť takmer nepoužiteľná. Zabudnite na uploadovanie desiatok fotiek na Facebook. To by boli asi najdrahšie fotky vo Vašom živote..." čítať ďalej


Podmienky vstupu na Kubu

Platí obojstranný vízový styk.

Občania SR – za účelom turistiky stačí tzv. turistická karta (tarjeta del turista). V SR sa žiada na Veľvyslanectve Kuby v Bratislave. Ak občan SR cestuje z inej krajiny na Kubu odporúčame kontaktovať turistickú agentúru prípadne leteckú spoločnosť, ktoré v mnohých krajinách zabezpečujú tieto karty. Turistická karta platí na 30 dní pobytu. Za iným účelom ako turistika sú potrebné víza, žiadať na Veľvyslanectve Kuby.
Pri vstupe je nevyhnutné preukázať sa platným zdravotným poistením a spiatočnou letenkou.