Hong Kong z Budapešti s letenkami od 519€

25.Júl 2023 | 09:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: čína hong kong air china letenky do hong kongu letisko budapešť ázia letenky do ázie

V aktuálnej akcii od let. spoločnosti Air China si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Hong Kongu od 519€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20 cm a maximálnou hmotnosťou 5kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 1 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha batožiny je 23kg.

Letenky na Hong Kongu sú dostupné pre cesty v termínoch od septembra 2023 do marca 2024.


► Letenky do Hong Kongu v termíne 2-12 október 2023.


Kalendár termínov Budapešť - Hong Kong

Vyhľadať ubytovanie v Hong Kongu

Podmienky vstupu do Hong Kongu

Na slovenských občanov sa vzťahuje bezvízový vstup do Hongkongu a do Macaa pre krátkodobý pobyt nezárobkového charakteru v dĺžke trvania do 90 dní. Vycestovanie do OAO Hongkong alebo OAO Macao sa považuje za opustenie územia ČĽR a na hraniciach s týmito samostatnými administratívnymi oblasťami je pasová a colná kontrola osôb. Osoby prichádzajúce z Číny do Hongkongu a Macaa, ktoré sa plánujú vrátiť naspäť na územie pevninskej Číny, musia mať udelené vízum na minimálne dva vstupy.


Mravenisko menom Hongkong

Pavučiny pulzujúcich ulíc, do neba siahajúce mrakodrapy, obrovské svetelné reklamné bilboardy, smog, zhon, hypermoderné metro, ktoré jazdí na sekundu presne, ale i pokojné budhistické svätyne, milí ľudia, fantastické jedlo, zelené parky a udržované záhrady s fontánami, s jazierkami a so zlatými rybkami, neznáme vône a chute, hory i pláže. To všetko nájdete v mravenisku menom Hongkong.

Mravenisko s rozlohou 1 092 km štvorcových a s vyše 7 milónmi ľudí sa nachádza na 200 ostrovoch a je rozdelené na tri základné časti: samotný Hongkong a štvrte Kowloon a New Teritories. Mravenisko vyzerá, akoby každý vedel, čo presne má robiť, aká je jeho úloha. Všetko je zorganizované a všetko funguje. Dokonalý organizmus. Pri budovaní tohto veľkomesta nie nadarmo sa dáva veľký dôraz na to, aby všetko bolo v súlade s princípmi Feng Shui... čítať ďalej


Hong Kong z Budapešti s letenkami od 519 eur