INDIA: Dillí z Budapešti s letenkami od 399€

05.Dec 2019 | 09:57
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letisko budapešť letenky do Indie letenky do dillí ázia india dillí letenky do ázie Ukraine International Airlines

Krajiny v krajine. Ťažko nejako inak nazveme miesto, kde sa snáď každých sto kilometrov nemení len prostredie, ale aj jazyk, kultúra a náboženstvo. Každý jeden kúsok tejto krajiny je doslova posypaný pamiatkami od prastarých chrámov po majestátne paláce. Nasiaknutý jedinečnou históriou, kultúrou a atmosférou. Zlákali sme vás? Neváhajte.

V aktuálnej ponuke od Ukraine International Airlines si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Budapešti do Dillí už od 399€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20 cm a maximálnou hmotnosťou 7kg. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na 2 ks podpalubnej batožiny, pričom maximálna váha jednej batožiny je 23kg.

Letenky do Dillí sú dostupné pre cesty v termínoch od februára do mája 2020.


► Letenky napríklad v termíne 17-28 február 2020.

► Ubytovanie v Indii už od 4€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Budapešť - Dillí 399€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V DILLÍ

Podmienky vstupu do Indie

Platný cestovný pas s minimálne 6 mesačnou platnosťou. Potvrdenie o očkovaní sa nevyžaduje /s výnimkou cestujúcich, ktorí prichádzajú z oblastí výskytu žltej zimnice – Afrika, Južná Amerika/. Pre Andamanské a Nikobarské ostrovy treba okrem indických víz aj povolenie na vstup.


Ako vybaviť víza do Indie v Bratislave

Stručný návod ako na nič nezabudnúť

Vízia do Indie nie je možné vybaviť na hraničných priechodoch ani letiskách, pri návšteve Indie tak musíte spraviť vopred. Pri pobyte do 30 dní stačí vyplniť online žiadosť o e-TOURIST VISA (eTV). Pri pobyte viac ako 30 dní je potrebné vybaviť víza osobne cez ambasádu.

Viac info ako ďalej postupovať pri vybavovaní víz do Indie si môžte prečítať na stránke www.cestujemespolu.comDillí z Budapešti s letenkami od 399 eur