INDIA: Dillí z Viedne s letenkami od 459€

16.Jan 2024 | 18:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: dillí letenky do dillí india letenky do Indie ázia letenky do ázie letisko viedeň

Dillí, hlavné mesto Indie, je jedným z najstarších a najnavštevovanejších miest v krajine. Jeho história siaha až do 1. storočia pred Kristom, kedy bolo založené ako malé kráľovstvo. V priebehu storočí bolo Dillí niekoľkokrát dobyté a zničené, ale vždy sa znova postavilo. Dnes je Dillí moderné mesto s rozvinutou infraštruktúrou. Nachádza sa tu množstvo historických pamiatok, múzeí, galérií a obchodov. Mesto je tiež dôležitým centrom kultúry a umenia.

Je to mesto, ktoré má čo ponúknuť každému návštevníkovi. Či už sa zaujímate o históriu, kultúru, náboženstvo alebo len chcete zažiť atmosféru pulzujúceho veľkomesta, Dillí vás určite nesklame.

V aktuálnej ponuke od let. spoločnosti LOT si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Dillí už od 459€. Každý cestujúci (okrem infantov) má nárok na jeden kus príručnej batožiny s rozmermi 50x40x23 cm a maximálnou hmotnosťou 8kg. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok.

Letenky do Dillí sú dostupné pre cesty v termínoch od marca do mája 2024.


► Letenky napríklad v termíne 9-21 máj 2024.


Kalendár termínov Viedeň - Dillí 459€

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V DILLÍ


Podmienky vstupu do Indie

Platný cestovný pas s minimálne 6 mesačnou platnosťou. Potvrdenie o očkovaní sa nevyžaduje /s výnimkou cestujúcich, ktorí prichádzajú z oblastí výskytu žltej zimnice – Afrika, Južná Amerika/. Pre Andamanské a Nikobarské ostrovy treba okrem indických víz aj povolenie na vstup.


Ako vybaviť víza do Indie v Bratislave

Stručný návod ako na nič nezabudnúť

Vízia do Indie nie je možné vybaviť na hraničných priechodoch ani letiskách, pri návšteve Indie tak musíte spraviť vopred. Pri pobyte do 30 dní stačí vyplniť online žiadosť o e-TOURIST VISA (eTV). Pri pobyte viac ako 30 dní je potrebné vybaviť víza osobne cez ambasádu.

Viac info ako ďalej postupovať pri vybavovaní víz do Indie si môžte prečítať na stránke www.cestujemespolu.com

Od 21. októbra 2020 je možné požiadať o všetky kategórie víz do Indie, s výnimkou turistických. Víza, ktorých platnosť bola pozastavená z dôvodu prijatia mimoriadnych opatrení opätovne vstupujú do platnosti, s výnimkou elektronických víz, turistických víz a víz za zdravotným účelom. V prípade rodinnej pohotovosti je možné požiadať príslušný indický zastupiteľský úrad o vydanie tzv. X-Misc víza s jediným vstupom. Takéto žiadosti budú posudzované individuálne. Osoby cestujúce do Indie sa musia preukázať negatívnym COVID-19 testom, nie starším ako 72 hodín, a až v tom prípade im bude umožnené vyhnúť sa domácej, resp. inštitucionálnej karanténe. V opačnom prípade budú cestujúci umiestnení na 7 dní do vládnej karantény a až nasledovne môžu nastúpiť na ďalších 7 dní do domácej izolácie.

Osoby cestujúce do Indie sú povinné vyplniť online formulár self-declaration minimálne 72 hodín pred plánovaným príletom. Negatívny COVID-19 test sa prikladá do formulára o udelenie výnimky zo štátnej karantény na rovnakej stránke.INDIA - Dillí z Viedne s letenkami od 459 eur