Indická Goa plus jeden deň v Dillí z Viedne už od 469€

05.Jan 2018 | 18:08
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: letenky na goa letenky do dillí letenky do Indie goa ázia india dillí letenky do ázie air india letisko viedeň

Návštevou indického regiónu Goa, získame ideálnu možnosť ako spoznať tento kút sveta a okúsiť jedinečnosť Indie. Goa bola po dlhé roky portugalskou kolóniou, ktorej vplyv je tu viditeľný dodnes. Goa je hlavne dovolenková destinácia nielen pre miestnych, ale aj pre zahraničných turistov, kde si môžeme dopriať oddych na početných plážach pozdĺž pobrežia Indického oceánu. Tieto pláže sú považované za jedny z najkrajších v regióne.

K ceste využite aktuálnu ponuku od Air India s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Goa už od 469€ . V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg. Letenky sú dostupné v rôznych termínoch od januára do júna 2018. Pri spiatočnej ceste je dlhší prestup v Dillí, ktorý môžete využiť na menšiu prehliadku tejto metropoly.

Druhou možnosťou, o niečo lacnejšou, je využiť ponuku let.spoločnosti Finnair. V tomto prípade za letenky zaplatíte už od 449€. Nevýhodou môže (pre niekoho nemusí byť) pri spiatočnej ceste dlhý prestup v Helsinkách. V tomto prípade necelých 20 hodín.

Letenky si vyhľadajte a rezervujte cez stránky Expedia.at


► Letenky napríklad v termíne 4-17 marec 2018.

► Ubytovanie v Goa už od 10€ na osobu a noc.

Vyhľadať a rezervovať letenky

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Indie

Platný cestovný pas s minimálne 6 mesačnou platnosťou. Potvrdenie o očkovaní sa nevyžaduje /s výnimkou cestujúcich, ktorí prichádzajú z oblastí výskytu žltej zimnice – Afrika, Južná Amerika/.

Slovenskí občania cestujúci do Indie musia požiadať o víza veľvyslanectvo Indickej republiky v Bratislave na adrese:

Veľvyslanectvo Indickej republiky

  • Dunajská 4
  • 811 08 Bratislava
  • Tel.: 00421 /2/ 5296 2915
  • Fax.: 00421 /2/ 5296 2921
  • www.indianembassy.sk


Ako vybaviť víza do Indie v Bratislave

Stručný návod ako na nič nezabudnúť

Vízia do Indie nie je možné vybaviť na hraničných priechodoch ani letiskách, pri návšteve Indie tak musíte spraviť vopred. Najskôr je potrebné vyplniť elektronickú žiadosť a potom s vytlačenou žiadosťou zájsť na indickú ambasádu v Bratislave, ktorá je otvorená každý deň. Typicky trvá vybavenie víz 3 pracovné dni, často sú však hotové už aj na druhý deň. Každý žiadateľ je povinný prísť osobne, nedá sa spraviť ani hromadná žiadosť ani žiadosť v zastúpení.

Viac info ako ďalej postupovať pri vybavovaní víz do Indie si môžte prečítať na stránke www.cestujemespolu.com


India pre začiatočníkov

India patrí k bezpečným krajinám. Najviac krádeží je v oblastiach, ktoré cestovatelia najviac navštevujú. To jest Agra, Dillí a Džajpur. V záujme vašej bezpečnosti vám odporúčame:

 • Jesť iba to, čo sa dá ošúpať alebo je prevarené.
 • Preferovať na jedenie miesta, ktoré navštevujú aj domáci s deťmi.
 • Chodiť oblečený podobne ako domáci, t.j. ženy by nemali mať vyzývavé oblečenie ako napríklad veľký výstrih. Aj keď ste oblečení vyzývavo, v zásade vám nič nehrozí, len veľmi zvedavé pohľady.
 • Mať vo vlaku všetky peniaze a dokumenty pri sebe.
 • Piť len balenú vodu.
 • Dávať si pozor pri prechode cez cestu. Autá majú totiž v zásade prednosť pred chodcami, aj keď je zelená.

Pre viac info si prečítajte náš článok India pre začiatočníkov - pár tipov a rád na cestu.Indická Goa plus jeden deň v Dillí z Viedne už od 469 eur