IRÁN: Letenky z Viedne do Teheránu od 189€

04.Apr 2018 | 15:28
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: teherán irán Blízky východ letenky do iránu letenky do teheránu Pegasus Airlines letisko viedeň

Využite aktuálnu ponuku od let.spoločnosti Pegasus Airlines v rámci ktorej si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Teheránu už od 189€. Letenky za túto cenu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti Pegasus Airlines. V cene letenky je príručná batožina do hmotnosti max. 8kg. Cena leteniek s jednou príručnou batožinou a jednou zapísanou batožinou o hmotnosti do 20kg je už od 215€.

Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiaca apríl a máj 2018.


► Letenky do Teheránu v termíne 3-17 máj 2018.

► Ubytovanie v Teheráne už od 25€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke Pegasus Airlines

Kalendár termínov Viedeň - Teherán

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Iránu

Na Slovensku sa Iránska ambasáda nenachádza, o víza teda môžete najbližšie požiadať vo Viedni alebo v Prahe. Ambasáda vo Viedni sídli na ulici Jauresgasse 9, otvorená je každý pracovný deň od 9:00 do 13:00 s výnimkou stredy, kedy sa zatvára už napoludnie, avšak je otvorená ešte poobede medzi druhou a štvrtou.


Irán – najčastejšie otázky pred cestou

Chystáš sa na cestu do Iránu? Máš veľa otázok ohľadom bezpečnosti, víz alebo leteniek? Irán som navštívil 8 krát a spísal som najčastejšie otázky, ktoré sa ma pýtate. Viac užitočných info nájdeš v článku Martina Navrátila z Travelistan.sk


Irán. Pohostinný svet starej Perzie

Je paradoxom, že Irán so svojou zlou povesťou je podľa mnohých cestovateľov najpríjemnejšia a najpohostinnejšia krajina sveta. Stará Perzia dokáže namiešať zážitky z ktorých žije človek celý život. Netreba sa jej báť, pretože hneď v prvých minútach návštevník zistí, že Iránci by mu dali aj modré z neba, aby sa u nich cítil dobre. Irán má vo svojej zálohe desiatky pozoruhodných miest, no nikto by nemal v krajine vynechať čarovný Esfahán, púštny Yazd či básnicky Širáz... čítať ďalejLetenky z Viedne do Teheránu od 189 eur  • Pozor v tomto termine treba byt opatrny. Ramadan im zacina toho roku 16.5. a trva do 14.6.2018 co moze obmedzit znacne zivot cestujuceho. Vseobecne sa odporuca vyhnut tomuto terminu.
    Za rovnaku cenu letim 30.4. - 13.5.2018