ÍRSKO: Dublin z Bratislavy aj na predĺžený víkend s letenkami od 48€

05.Jan 2024 | 10:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: dublin írsko letenky do dublinu ryanair letenky do írska letisko bratislava Európa

Dublin, hlavné mesto Írska, je fascinujúce mesto s bohatou históriou a živou atmosférou. Pri prechádzke centrom mesta sa návštevník dostáva do srdca írskeho kultúrneho diania. Starobylé kamenné budovy, úzke a živé ulice vytvárajú jedinečnú atmosféru.

Na hlavnom námestí, O'Connell Street, dominuje monumentálny Obelisk Spire, ktorý pôsobí ako symbol moderného Dublinu. Prechádzka popri rieke Liffey ponúka úžasný pohľad na historické mosty, zatiaľ čo Temple Bar, štvrť plná barov, reštaurácií a umenia, zaisťuje nezabudnuteľný zážitok pre milovníkov nočného života.

Využite ponuku leteniek od let. spoločnosti Ryanair a urobte si výlet do írskeho Dublinu. Aktuálne si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Bratislavy do Dublinu od 48€. Letenky do Dublinu sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca január 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu a jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky


► Letenky napríklad v termíne 25-28 január 2024.


VYHĽADAŤ LETENKY DO DUBLINU

KALENDÁR TERMÍNOV Bratislava - DUBLIN

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V DUBLINE


Doprava z letiska v Dubline do centra

Letisko sa nachádza asi 10 kilometrov severne od centra mesta Dublin. Dá sa tam dostať autobusmi spoločnosti Dublin Bus (č. 16a, 33, 33n, 41, 41b, 41c, 46x, 102, 746, 747, 748) alebo taxíkmi, alebo môžete využiť Urbus. Podzemná železnica 'Metro Sever', ktorá má spojiť letisko s mestom Swords a centrom Dublinu je vo fáze prípravných prác.

Ďalšou z možností je využiť autobusy spoločnosti Aircoach, ktoré spájajú letisko a centrum mesta. Cena za jednosmerný lístok je 6€ a za spiatočný lístok zaplatíte 11€.


Zelený DUBLIN sa dá zvládnuť aj za jeden deň, neveríte?

Väčšina Slovákov chodieva do Írska pracovne, ale málokto ho pozná aj z pohľadu turistu. Neverili by ste, ale na návštevu najvýznamnejších atrakcii a vychytených miest vám postačí jeden deň! Čo poviete stihnúť mesto za jeden deň, lákavá ponuka? čítať ďalejDublin z Bratislavy aj na predĺžený víkend s letenkami od 48 eur