Istanbul, Bangkok a Phuket v rámci jednej cesty s Turkish Airlines od 529€

26.Jún 2019 | 16:50
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: bangkok letisko budapešť letenky do thajska ázia turecko thajsko phuket letenky do istanbulu letenky do bangkoku letenky na phuket Turkish Airlines

Po včerajšom tipe na multi-city letenky do Thajska so zastávkou v Dubaji tu máme pre vás ďalšiu zaujímavú kombináciu. Poletíme opäť do Thajska no namiesto v Dubaji sa zastavíme v tureckom Istanbule. No a namiesto let.spoločnosti Emirates túto cestu absolvujete s let.spoločnosťou Turkish Airlines.

K ceste môžete využiť aktuálnu ponuku leteniek z Budapešti do Bangkoku a s návratom z Phuketu cez Istanbul (2 dni a 3 noci) do Budapešti už od 529€. V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 30kg.

Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od septembra 2019 do marca 2020.


► Letenky do Ázie v termíne 2-22 október 2019.

► Ubytovanie v Thajsku už od 4€ na osobu a noc.


Budapešť - Bangkok / Phuket - Istanbul - Budapešť 529€


Vyhľadať ubytovanie v istanbule

Vyhľadať ubytovanie v Bangkoku

Vyhľadať ubytovanie na phukete

Podmienky vstupu do Thajska

Pre vstup do krajiny sa vyžaduje platný cestovný pas. Občania Slovenskej republiky v prípade turistických a obchodných ciest do Thajského kráľovstva na dobu najviac 30 dní sú od 11.08.2011 oslobodení od vízovej povinnosti.


Podmienky vstupu a pobytu občanov Slovenskej republiky do Turecka

Od 23.8.2013 pre občanov Slovenska, držiteľov klasického turistického pasu SR, už neplatí vízová povinnosť.Istanbul, Bangkok a Phuket v rámci jednej cesty s Turkish Airlines od 529 eur