IZRAEL: Tel Aviv z Viedne aj na predĺžený víkend s letenkami od 40€

27.Dec 2022 | 11:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: izrael tel aviv letenky do Izraela blízky východ letenky do tel avivu ryanair letisko viedeň

Využite lacné letenky a zaleťte si do Tel Avivu. Do mesta, kde vám na prvý pohľad udrie do očí kontrast ultramoderného a doslova starého, ošarpaného. I prekrásna pláž. Je to ideálne miesto pre milovníkov dobrého jedla plný kulinárskych potešení a oceňovaných vín.

Aktuálne si môžete v dnešnej akcii od let. spoločnosti Ryanair zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Tel Avivu už od 40€. Letenky do Tel Avivu sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca január 2023.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Tel Avivu v termíne 13-16 január 2023.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

Kalendár termínov Viedeň - Tel Aviv

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Izrael a Palestína - za hranicami dvoch svetov

Asi len ťažko by sme hľadali miesto, ktorého kultúra a náboženstvo sú také späté s každodenným životom, ako je to v Izraeli a v Palestíne. Ide o územie chudobné na rozmery, no o to bohatšie svojou rozmanitosťou; myslíme na rozmanitosť vo všetkých smeroch: od spomínaného náboženstva cez kuchyňu, vieru v archu tohto sveta, prírodných krás, ale i rozmanitosť v presvedčení o tom, ako by tieto dve krajiny konečne mohli žiť po svojom boku v mieri, od ktorého je to momentálne na míle vzdialené... čítať ďalejTel Aviv z Viedne s letenkami od 40 eur