IZRAEL: Tel Aviv z Viedne v septembrových termínoch s letenkami od 20€

01.Aug 2021 | 17:40
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: izrael tel aviv letenky do Izraela Blízky východ letenky do tel avivu wizzair letisko viedeň

Využite lacné letenky a zaleťte si do Tel Avivu. Do mesta, kde vám na prvý pohľad udrie do očí kontrast ultramoderného a doslova starého, ošarpaného. I prekrásna pláž. Je to ideálne miesto pre milovníkov dobrého jedla plný kulinárskych potešení a oceňovaných vín.

Aktuálne si môžete v dnešnej akcii od let. spoločnosti Wizzair zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Tel Avivu už od 20€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Tel Avivu sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca september 2021.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.
  • Popri existujúcich možnostiach 20 a 32 kg je možnosť zakúpiť si ďalší typ podanej batožiny s maximálnou hmotnosťou 10 kg.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Tel Avivu v termíne 3-8 septembra 2021.

► Ubytovanie v Tel Avive už od 25€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

Kalendár termínov Viedeň - Tel Aviv

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Izrael a Palestína - za hranicami dvoch svetov

Asi len ťažko by sme hľadali miesto, ktorého kultúra a náboženstvo sú také späté s každodenným životom, ako je to v Izraeli a v Palestíne. Ide o územie chudobné na rozmery, no o to bohatšie svojou rozmanitosťou; myslíme na rozmanitosť vo všetkých smeroch: od spomínaného náboženstva cez kuchyňu, vieru v archu tohto sveta, prírodných krás, ale i rozmanitosť v presvedčení o tom, ako by tieto dve krajiny konečne mohli žiť po svojom boku v mieri, od ktorého je to momentálne na míle vzdialené... čítať ďalejTel Aviv z Viedne v septembrových termínoch s letenkami od 20 eur