IZRAEL: Tel Aviv z Viedne začiatkom letných prázdnin s letenkami od 60€

31.Máj 2023 | 20:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: izrael tel aviv letenky do Izraela Blízky východ letenky do tel avivu ryanair letisko viedeň

Využite lacné letenky a zaleťte si do Tel Avivu. Do mesta, kde vám na prvý pohľad udrie do očí kontrast ultramoderného a doslova starého, ošarpaného. I prekrásna pláž. Je to ideálne miesto pre milovníkov dobrého jedla plný kulinárskych potešení a oceňovaných vín.

Aktuálne si môžete v dnešnej akcii od let. spoločnosti Ryanair zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Tel Avivu už od 60€. Letenky do Tel Avivu sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca júl 2023.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky do Tel Avivu v termíne 4-15 júl 2023.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

Kalendár termínov Viedeň - Tel Aviv

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu do Izraela

Slovenskí občania plánujúci cestu do krajiny (vrátane detí) musia mať platný vlastný cestovný pas.

Podľa platnej legislatívy sú osoby zdržiavajúce sa v krajine povinné mať doklad totožnosti neustále pri sebe pre prípad možnej kontroly totožnosti zo strany polície. Uistite sa, že váš cestovný pas bude platný počas celého pobytu.

Minimálna platnosť cestovného dokladu je 6 mesiacov.

Slovenskí občania na vstup do Izraela za účelom turizmu nepotrebujú víza vopred.

Návštevníci, ktorí prilietajú cez medzinárodné letisko Ben Gurion v Tel Avive, dostanú namiesto vstupnej pečiatky do pasu tzv. vstupnú kartu modrej farby, ktorá predstavuje povolenie na turistický pobyt po dobu maximálne 90 dní. Toto je dôkaz o vašom legálnom vstupe do Izraela a môže sa vyžadovať, najmä na akomkoľvek hraničnom priechode na územia Palestínskej samosprávy. Turistom odporúčame si vstupnú kartu ponechať založenú v pase až do odchodu, kedy dostanú výstupnú kartu ružovej farby.


Izrael a Palestína - za hranicami dvoch svetov

Asi len ťažko by sme hľadali miesto, ktorého kultúra a náboženstvo sú také späté s každodenným životom, ako je to v Izraeli a v Palestíne. Ide o územie chudobné na rozmery, no o to bohatšie svojou rozmanitosťou; myslíme na rozmanitosť vo všetkých smeroch: od spomínaného náboženstva cez kuchyňu, vieru v archu tohto sveta, prírodných krás, ale i rozmanitosť v presvedčení o tom, ako by tieto dve krajiny konečne mohli žiť po svojom boku v mieri, od ktorého je to momentálne na míle vzdialené... čítať ďalejTel Aviv z Viedne s letenkami od 60 eur