JAR: Johannesburg z Viedne s letenkami od 420€

04.Jan 2019 | 11:35
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika južná afrika letenky do afriky letenky do johannesburgu iberia letisko viedeň johannesburg

Najväčšie mesto na svete, ktoré neleží pri žiadnej vodnej ploche. Dôvod vzniknúť mu dala zlatá horúčka a dobrodruhovia ženúci sa za vzácnym kovom. Dnes je veľkým, moderným mestom. Sídlom luxusných hotelov ležiacich v objatí zelených parkov. Mestom plným múzeí, kvalitných divadiel, kde môžete navštíviť dom Nelsona Mandelu aj ochutnať pštrosa.

K ceste do juhoafrického Johannesburgu môžeme využiť ponuku spiatočných leteniek z Viedne s let.spoločnosťou Iberia už od 420 . V cene spiatočnej letenky JE LEN JEDNA PRÍRUČNÁ BATOŽINA o váhe do 10kg o rozmeroch 55cm x 35cm x 23cm a jedna menšia príručná batožina s rozmermi max. 40cm x 30cm x 15cm a váhou do 2kg. Letenky za túto cenu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránku let.spoločnosti Iberia.

Letenky do Johannesburgu sú dostupné pre cesty v termínoch od januára do apríla 2019.


► Letenky napríklad v termíne 6-14 február 2019.

► Ubytovanie v Johannesburgu od 17€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke let.spoločnosti Iberia

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - JOHANNESBURG

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu do Juhoafrickej republiky

Počínajúc 18. 4. 2016 občania SR, cestujúci do Juhoafrickej republiky, potrebujú vízum. Príslušným miestom na podanie žiadosti o vízum je Veľvyslanectvo JAR, Sandgasse 33, 1190 Viedeň. Ak má slovenský občan povolený pobyt v inej krajine ako SR, žiadosť podáva na Veľvyslanectve JAR príslušnom pre krajinu pobytu. Viac info v Podmienky cestovania do Juhoafrickej republiky.Johannesburg z Viedne s letenkami od 420 eur