Jarné Toskánsko. Pisa z Viedne s letenkami od 33€

28.Apr 2024 | 10:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: toskánsko pisa letenky do toskánska letenky do pise letenky do talianska taliansko letisko budapešť ryanair Európa

Toskánsko, región na severozápade Talianska, je preslávený svojou ohromujúcou krásou, bohatou históriou a svetoznámym umením. Od zvlnených kopcov a viníc Chianti cez malebné dedinky a stredoveké mestá až po rušné Florenciu, Toskánsko ponúka niečo pre každého cestovateľa.

Jedným z najobľúbenejších turistických cieľov v Toskánsku je mesto Pisa. Preslávené Šikmou vežou, Pisa ponúka oveľa viac, než len túto ikonu. Prejdite sa po historickom centre mesta a obdivujte krásne námestie Piazza dei Miracoli, kde sa okrem Šikmej veže nachádza aj katedrála Duomo a Baptistiérium. Navštívte Camposanto, monumentálny cintorín s freskami zo 14. storočia, alebo preskúmajte Botanickú záhradu, najstaršiu v Taliansku.

K ceste do Toskánska môžete využiť aktuálnu ponuku let. spoločnosti Ryanair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti do Pise už od 13068 Ft (cca 33€). Letenky sú dostupné pre cesty počas mesiaca máj 2024.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 11-16 máj 2024.


VYHĽADAŤ LETENKY do pise

KALENDÁR TERMÍNOV Budapešť - PISA

ZOBRAZIŤ UBYTOVANIE V PISEJarné Toskánsko. Pisa z Viedne s letenkami od 33 eur