JESEŇ V RÍME: Spiatočné letenky z Budapešti už od 22€

15.Aug 2017 | 20:40
Autor: oliver
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa letisko budapešť wizzair rím letenky do talianska letenky do ríma taliansko

"Večné" hlavné mesto Talianska láka v každom ročnom období a tak sa aj vy vydajte sa na potulky po jednom z najkrajších a najviac navštevovaných miest sveta, ležiaceho na brehoch riek Tiber a Aniene.

K ceste do Ríma využite aktuálnu ponuku let. spoločnosti WizzAir s môžnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Budapešti do Ríma (Fiumicino) už od 6680Ft (cca 22€). Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Ak nieste členom klubu, tak cena leteniek je od 12480Ft (cca 41€). Cena leteniek je konečná pri ceste s príručnou batožinou o rozmeroch 55 × 40 × 23 cm s váhou max. 10 kg. Na každý kus podanej batožiny sa vzťahujú ďalšie poplatky.

Poplatok za zapísanú batožinu do podpalubia o hmotnosti do 20kg je 56€ a za väčšiu batožinu o váhe do 32kg zaplatíte 72€. Letenky za túto cenu sú dostupné v rôznych termínoch počas mesiaca november 2017.


► Letenky z Budapešti v termíne 11-17 november 2017.

► Ubytovanie v Ríme už od 20€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky do Ríma

Vyhľadať ubytovanie v Ríme


Doprava z letiska Ciampino

Do centra sa dá dostať viacerými spôsobmi.

  • autobus spoločnosti Terravision, ktorého cena spiatočného lístka je 8€. Konečnú má na Termini station, v centre Ríma, čo je vlastne hlavný dopravný uzol mesta s najväčšou železničnou stanicou v Taliansku.
  • druhý spôsob ako ísť z letiska je autobusom spoločnosti Atral (nástupisko je hneď pred autobusmi Terravision) na konečnú stanicu Anagnina za 1,20€, kde je hneď pri zástavke vchod do metra. Cena lístka na metro je 1,50€. Takže za 2,70€ ste na Termini.


Doprava z letiska Fiumicino

Autobus

  • Terravision Shuttle – prevádzkuje denne linky k staniciam Termini a Tiburtina s možnosťou prestupu na metro A pri Lepanto
  • COTRAL – nočné spoje – smer nádražia Termini a Tiburtina

Vlak

  • Leonardo Express – smer Stanica Termini. Trvanie cca 35 min.
  • Linka Sabina-Fiumicino (FM1), premáva každých 15 min.