JESEŇ V TOSKÁNSKU: Pisa z Viedne s letenkami od 20€

24.Júl 2018 | 11:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa toskánsko pisa letenky do talianska taliansko letenky do toskánska letenky do pise letisko viedeň laudamotion

Určite ste už videli aspoň jedno vtipné selfíčko so šikmou vežou v Pise v pozadí. Toto mesto je však centrom čoraz obľúbenejšieho regiónu - Toskánska. Hovoria o ňom, že tu nájdete všetko, čo si k šťastiu môžete želať - rušný večerný život v meste, oddych na vidieckych usadlostiach medzi olivovníkmi a vinicami, gurmánske špeciality aj pláže s výhľadom na neďaleké ostrovy.

K ceste do Toskánska môžete využiť aktuálnu ponuku let.spoločnosti Laudamotion s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Pise už od 20€. V cene spiatočnej letenky je jedna príručná batožina o váhe do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm a jedna menšia príručná batožina s rozmermi max. 35cm x 20cm x 22cm. Tou môže byť napríklad dámska kabelka, taška na notebook alebo fotoaparát.

Letenky z Viedne do Pise sú dostupné v termínoch počas mesiaca október 2018.


► Letenky napríklad v termíne 21-26 október 2018.

Ubytovanie v Pise už od 25€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na stránke Laudamotion

Kalendár termínov Viedeň - Pisa

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


V Toskánsku máme na výber z dostatočného množstva rôznych tipov ubytovacích kapacít. My sme vybrali pre vás pár zaujímavých tipov pre vaše potulky týmto úchvatným regiónom. Tým prvým je ubytovanie priamo v Pise a to La Catedrala, ktoré sa nachádza približne 200m od slávnej šikmej veže. Za noc v 2-lôžkovej izbe zaplatíte od 65€.

Ak vaše kroky povedú do Florencie, tak v tomto prípade za pozornosť stojí 4-hviezdičkový hotel Columbus. Nachádza sa v širšom centre pri rieke Arno. Za noc v 2-lôžkovej izbe s raňajkami zaplatíte od 41€Využite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Pisa z Viedne s letenkami od 20 eur