Jesenná Costa Brava. Girona z Bratislavy s letenkami od 20€

30.Aug 2019 | 11:20
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: európa španielsko girona letenky do španielska letenky do girony letenky na costa brava ryanair letisko bratislava

Využite lacné letenky do Girony, odkiaľ sa môžete rýchlo dostať do „gaudiovskej" Barcelony alebo na horúce piesočnaté pláže Costa Bravy.

K ceste využite ponuku let.spoločnosti Ryanair s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Bratislavy do Girony už od 20€. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch počas mesiaca október 2019.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia. Poplatok za túto batožinu je 10€ za jeden let.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 7-18 október 2019.

► Ubytovanie na Costa Brava už od 25€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ LETENKY

KALENDÁR TERMÍNOV BRATISLAVA - GIRONA

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Girona a Besalú: Moje katalánske lásky

Cherona, Gerona, Gérone, Gerunda. Aj pod takýmito názvami sa skrýva úžasné stredoveké mesto v severnom Katalánsku – Girona, ktoré turisti často využívajú iba ako bod, odkiaľ sa môžu rýchlo dostať do „gaudiovskej" Barcelony alebo na horúce piesočnaté pláže Costa Bravy. Keďže nechcem, aby ste urobili podobnú chybu, prevediem vás týmto úžasným miestom plným úzkych šarmantných uličiek, námestí a elegantných palácov. Pravé cestovanie totiž nespočíva v tom, že bezhlavo kopírujete to, čo videli iní, ale v tom, že sa necháte inšpirovať tým menej poznaným… čítať ďalejJesenná Costa Brava. Girona z Bratislavy s letenkami od 20 eur