Jordánsko a Emiráty z Viedne v rámci jednej cesty od 389€

20.Júl 2017 | 13:29
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: ázia dubaj letenky do dubaja Jordánsko letenky do jordánska ammán letenky do ammánu letisko viedeň Royal Jordanian multi-city letenky

Máme pre vás ďalší zaujímavý kombinovaný tip z kategórie netradičných. Tentoraz vás zoberieme do Jordánska, kráľovstva neskutočných prírodných scenérií a kultúry. Budete mať 5 celých dní, aby ste navštívili jeho tajomné zákutia vrátane ružového mesta Petra či Wadi Rum. Následne sa presunieme do veľkomesta, ktoré vyrástlo v púšti, do Dubaja. Nechajte sa ohúriť jeho historickými i modernými atrakciami predtým, než sa vrátime do Viedne.

Spojte obe krajiny do jednej návštevy s využitím ponuky multi-city leteniek od let.spoločnosti Royal Jordanian. Aktuálne si môžete zakúpiť letenky z Viedne cez Jordánsko (kde strávite 7 dní a 6 nocí) do Dubaja a s návratom do Viedne už od 389€.

V cene letenky je jedna príručná batožina a jedna zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 30kg. Letenky za túto cenu sú dostupné v termínoch od septembra do decembra 2017.


Itinerár cesty

  • 01.11.2017 Viedeň -> Ammán (Jordánsko)
  • 07.11.2017 Ammán (Jordánsko) -> Dubaj
  • 10.11.2017 Dubaj -> Viedeň


► Ubytovanie v Ammáne už od 7€ na osobu a noc.

► Ubytovanie v Dubaji už od 25€ na osobu a noc.


Viedeň - Ammán - Dubaj - Viedeň 389€


Vyhľadať ubytovanie v jordánsku

Vyhľadať ubytovanie v Dubaji


Podmienky vstupu do Dubaja

Od 22.marca 2014 bez nutnosti víz do Emirátov!


Podmienky vstupu do Jordánska

Na vstup do krajiny je potrebný cestovný pas s platnosťou najmenej 6 mesiacov odo dňa vstupu do krajiny. Jednorazové vstupné víza na dobu pobytu do jedného mesiaca je možné získať aj na hraničných priechodoch (okrem priechodu Allenby, King Hussein Bridge) za poplatok 40,- JD – cca. 44€. Slovenskí občania môžu žiadať o víza s viacnásobným vstupom na Veľvyslanectve Jordánskeho hášimovského kráľovstva so sídlom vo Viedni.Jordánsko a Emiráty z Viedne v rámci jednej cesty od 389 eur