JORDÁNSKO: Ammán z Viedne s letenkami od 16€

29.Okt 2021 | 09:40
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: Blízky východ Jordánsko letenky do jordánska ammán ryanair letenky do ammánu letisko viedeň

V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Ryanair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Ammánu už od 16€. Letenky do Ammánu sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca december 2021.

V cene najlacnejšej letenky len jedna malá batožina o rozmeroch 40cm x 20cm x 25cm.

  • Ak si zakúpite "Priority & 2 Cabin Bags" za 12€, tak si môžete zo sebou zobrať na palubu jednu malú batožinu A jednu batožinu do 10kg o rozmeroch 55cm x 40cm x 20cm.
  • Ak si nezakúpite "Priority & 2 Cabin Bags", tak si MÔŽETE k malej batožine (ktorá je v cene letenky) dokúpiť batožinu do 10kg, ktorá pôjde do podpalubia.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 4-7 december 2021.

Ubytovanie v Ammáne už od 7€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY DO AMMÁNU

KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - AMMÁN

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V JORDÁNSKU

Podmienky vstupu do Jordánska

Na vstup do krajiny je potrebný cestovný pas s platnosťou najmenej 6 mesiacov odo dňa vstupu do krajiny. Jednorazové vstupné víza na dobu pobytu do jedného mesiaca je možné získať aj na hraničných priechodoch (okrem priechodu Allenby, King Hussein Bridge) za poplatok 40,- JD – cca. 44€. Slovenskí občania môžu žiadať o víza s viacnásobným vstupom na Veľvyslanectve Jordánskeho hášimovského kráľovstva so sídlom vo Viedni.

Na vstup do Jordánska je nutné predložiť negatívny PCR test, ktorý bol vykonaný nie viac ako 72 hodín pred odletom.

Plne zaočkované osoby z nižšie uvedených krajín nemusia absolvovať PCR test pred príchodom do krajiny: Austrália, Rakúsko, Bahrajn, Bielorusko, Belgicko, Bulharsko, Kanada, Čína, Chorvátsko, Cyprus, Česká Republika, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Gibraltár, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Japonsko, Kuvajt, Lotyšsko, Litva, Lichtenštajnsko, Luxembursko, Malajzia, Malta, Maroko, Holandsko, Nový Zéland, Omán, Palestína, Poľsko, Portugalsko, Katar, Rumunsko, Rusko, Saudská Arábia, Slovensko, Slovinsko, Spojené arabské emiráty, Južná Kórea, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Tajwan, Tunisko, Turecko, Spojené kráľovstvo a USA.

Všetci cestujúci musia pred odletom vyplniť zdravotný formulár, trackovaciu aplikáciu AMAN Aman a formulár, ktorý im vygeneruje QR kód. Bez neho im nebude umožnený nástup do lietadla. Deti do 5 rokov nemusia byť registrované.

V prípade pozitívneho testu na COVID-19 je potrebné absolvovať 14-dňovú domácu karanténu a zopakovať test po 14 dňoch.

Je potrebné mať uzatvorené cestovné poistenie s pokrytím nákladov na ochorenie COVID-19, toto neplatí pre tých, ktorí cestujú do Jordánska zo zdravotných dôvodov.

Zdroj: mzv.sk


Praktické tipy na návštevu Jordánska

Plánujete dovolenku v Jordánsku? Jedno vám poviem hneď na úvod – určite neoľutujete. Jordánsko vám vyrazí dych v tom najlepšom zmysle slova. Krajina plná kontrastov, historických pamiatok a zážitkov ktoré vám ostanú vryté v pamäti dlho po tom ako sa vrátite. Ak zvažujete cestu do Jordánska, pripravila som pre vás pár praktických tipov ktoré vám pred cestou ušetria čas a peniaze... čítať ďalejAmmán z Viedne s letenkami od 16 eur