JORDÁNSKO: Ammán z Viedne s letenkami od 30€

07.Okt 2022 | 14:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: blízky východ Jordánsko ryanair letenky do jordánska ammán letenky do ammánu letisko viedeň

(Aktualizované 7.10.2022) V aktuálnej ponuke let. spoločnosti Wizzair si môžete zakúpiť spiatočné letenky z Viedne do Ammánu už od 30€. Cena platí pre členov WIZZ DISCOUNT CLUB. Letenky do Ammánu sú dostupné pre cesty v termínoch počas mesiaca november a december 2022.

Všetci cestujúci si môžu bezplatne zobrať na palubu jednu príručnú batožinu s rozmermi do 40 × 30 × 20 cm.

  • Cestujúci, ktorí si zakúpili službu WIZZ Priority, si budú môcť zobrať ďalší kufor na kolieskach s rozmermi do 55 × 40 × 23 cm.

Za ďalší kus podanej batožiny do podpalubia sa vzťahujú dodatočné poplatky.


► Letenky napríklad v termíne 22-29 november 2022.


VYHĽADAŤ LETENKY DO AMMÁNU

KALENDÁR TERMÍNOV Viedeň - AMMÁN

VYHĽADAŤ UBYTOVANIE V JORDÁNSKU

Podmienky vstupu do Jordánska

Na vstup do krajiny je potrebný cestovný pas s platnosťou najmenej 6 mesiacov odo dňa vstupu do krajiny.

Turistické víza je možné získať na Honorárnom konzuláte Jordánska v Bratislave, na Veľvyslanectve Jordánskeho hášimovského kráľovstva so sídlom vo Viedni, ako aj na hraničných priechodoch (okrem priechodu Allenby, King Hussein Bridge). Pre držiteľov diplomatických pasov platí na základe dvojstrannej dohody bezvízový styk.

Bližšie informácie o podmienkach pobytu poskytne občanom SR Veľvyslanectvo Jordánskeho hášimovského kráľovstva vo Viedni.

Požiadavky k udeleniu víz:

- cestovný pas pred ukončením platnosti minimálne 6 mesiacov,
- kompletne vyplnená žiadosť (PDF),
- 1 osobná fotografia vo formáte pre cestovný pas,
- uhradenie poplatku za udelenie víz.

Je potrebné mať uzatvorené cestovné poistenie s pokrytím nákladov na ochorenie COVID-19, toto neplatí pre tých, ktorí cestujú do Jordánska zo zdravotných dôvodov.

Všetci cestujúci musia pred odletom vyplniť zdravotný formulár, trackovaciu aplikáciu AMAN Aman a formulár, ktorý im vygeneruje QR kód. Bez neho im nebude umožnený nástup do lietadla. Deti do 5 rokov nemusia byť registrované.


Praktické tipy na návštevu Jordánska

Plánujete dovolenku v Jordánsku? Jedno vám poviem hneď na úvod – určite neoľutujete. Jordánsko vám vyrazí dych v tom najlepšom zmysle slova. Krajina plná kontrastov, historických pamiatok a zážitkov ktoré vám ostanú vryté v pamäti dlho po tom ako sa vrátite. Ak zvažujete cestu do Jordánska, pripravila som pre vás pár praktických tipov ktoré vám pred cestou ušetria čas a peniaze... čítať ďalejJORDÁNSKO - Ammán z Viedne s letenkami od 30 eur