Juhoafrická republika - Johannesburg z Viedne s letenkami od 449€

07.Aug 2018 | 17:55
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika južná afrika letenky do afriky letenky do johannesburgu klm letisko viedeň johannesburg

Kedysi banícka osada, dnes jedno z najväčších miest Južnej Afriky, ležiace priamo v jej srdci. Nemá najlepšiu povesť. No to sa pomaly mení. Dôkazom je aj veľmi úspešná obnova štvrte Maboneng. I ďalšie projekty, ktoré vdýchli život do starých skladov a opustených budov. Alebo vytvárajú nové. Trhy, kaviarne a umelecké galérie. Tie spolu s tými, čo tu už boli, pamiatkami a vynikajúcimi múzeami, rozprávajúcimi o nie vždy veselej minulosti krajiny, vás pozývajú na jej návštevu.

K ceste do juhoafrického Johannesburgu môžeme využiť ponuku spiatočných leteniek z Viedne s let.spoločnosťou KLM už od 449 . V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg.

Letenky za tieto ceny sú dostupné v rôznych termínoch od septembra 2018 do marca 2019.


► Letenky napríklad v termíne 1-14 november 2018.

► Ubytovanie v Johannesburgu od 17€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Johannesburg

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Juhoafrickej republiky

Počínajúc 18. 4. 2016 občania SR, cestujúci do Juhoafrickej republiky, potrebujú vízum. Príslušným miestom na podanie žiadosti o vízum je Veľvyslanectvo JAR, Sandgasse 33, 1190 Viedeň. Ak má slovenský občan povolený pobyt v inej krajine ako SR, žiadosť podáva na Veľvyslanectve JAR príslušnom pre krajinu pobytu. Viac info v Podmienky cestovania do Juhoafrickej republiky.Johannesburg z Viedne s letenkami od 449 eur