JUHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Johannesburg z Viedne s letenkami od 372€

29.Aug 2019 | 19:30
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika južná afrika letenky do afriky letenky do johannesburgu klm letisko viedeň johannesburg

Najväčšie mesto na svete, ktoré neleží pri žiadnej vodnej ploche. Dôvod vzniknúť mu dala zlatá horúčka a dobrodruhovia ženúci sa za vzácnym kovom. Dnes je veľkým, moderným mestom. Sídlom luxusných hotelov ležiacich v objatí zelených parkov. Mestom plným múzeí, kvalitných divadiel, kde môžete navštíviť dom Nelsona Mandelu aj ochutnať pštrosa.

K ceste do JAR môžete využiť ponuku KLM s možnosťou zakúpiť si spiatočné letenky z Viedne do Johannesburgu už od 372€ . V cene letenky je len jedna príručná batožina. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok 80€. Letenky si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránky let.spoločnosti KLM.

Letenky do Johannesburgu sú dostupné pre cesty v termínoch od novembra do decembra 2019.


► Letenky napríklad v termíne 2-12 december 2019.

► Ubytovanie v Johannesburgu od 17€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY NA STRÁNKE KLM

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu do Juhoafrickej republiky

Počínajúc 18. 4. 2016 občania SR, cestujúci do Juhoafrickej republiky, potrebujú vízum. Príslušným miestom na podanie žiadosti o vízum je Veľvyslanectvo JAR, Sandgasse 33, 1190 Viedeň. Ak má slovenský občan povolený pobyt v inej krajine ako SR, žiadosť podáva na Veľvyslanectve JAR príslušnom pre krajinu pobytu. Viac info v Podmienky cestovania do Juhoafrickej republiky.Johannesburg z Viedne s letenkami od 372 eur