JUHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Johannesburg z Viedne s letenkami od 439€

12.Okt 2017 | 21:43
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika južná afrika letenky do afriky letenky do johannesburgu british airways letisko viedeň johannesburg

(Aktualizované 12.10.2017) Túžili ste niekedy zažiť najjužnejší štát afrického kontinentu, Juhoafrickú republiku? Práve teraz sme pre vás našli výhodné ceny letov do najväčšieho mesta tejto africkej krajiny. Spoznajte mesto Johannesburg alebo sa vyberte do jedného z hlavných miest krajiny Pretoria, kde sídlia početné vládne budovy a veľvyslanectvá. Svoj výlet môžete skombinovať s jazdou autom a navštíviť Safari v známom Kruger parku. Toto a ešte oveľa viac na Vás čaká v tejto úžasnej krajine afrického kontinentu.

K ceste do Juhoafrickej republiky môžete využiť ponuku spiatočných leteniek z Viedne do juhoafrického Johannesburgu s let.spoločnosťou British Airways už od 439€ . Letenky za túto cenu si môžete vyhľadať a rezervovať priamo cez stránku let.spoločnosti British Airways. V cene letenky je jedna príručná batožina a 2x zapísaná batožina do podpalubia o maximálnej hmotnosti 23kg. Letenky za túto sumu sú dostupné v rôznych termínoch od januára do marca 2018.


► Letenky napríklad v termíne 16-25 január 2018.

► Ubytovanie v Johannesburgu od 17€ na osobu a noc.


Vyhľadať letenky na webe British Airways

Kalendár termínov Viedeň - Johannesburg 453€

Vyhľadať ubytovanie v JohannesburguVyužite možnosť ubytovania v súkromí cez portál Airbnb a získajte 25€ kredit na ubytovanie.Podmienky vstupu do Juhoafrickej republiky

Počínajúc 18. 4. 2016 občania SR, cestujúci do Juhoafrickej republiky, potrebujú vízum. Príslušným miestom na podanie žiadosti o vízum je Veľvyslanectvo JAR, Sandgasse 33, 1190 Viedeň. Ak má slovenský občan povolený pobyt v inej krajine ako SR, žiadosť podáva na Veľvyslanectve JAR príslušnom pre krajinu pobytu. Viac info v Podmienky cestovania do Juhoafrickej republiky.