Juhoafrická republika - Johannesburg z Viedne s letenkami od 469€

28.Máj 2018 | 20:09
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika letisko viedeň južná afrika johannesburg letenky do afriky letenky do johannesburgu british airways

Najväčšie mesto na svete, ktoré neleží pri žiadnej vodnej ploche. Dôvod vzniknúť mu dala zlatá horúčka a dobrodruhovia ženúci sa za vzácnym kovom. Dnes je veľkým, moderným mestom. Sídlom luxusných hotelov ležiacich v objatí zelených parkov. Mestom plným múzeí, kvalitných divadiel, kde môžete navštíviť dom Nelsona Mandelu aj ochutnať pštrosa.

K ceste do juhoafrického Johannesburgu môžeme využiť ponuku spiatočných leteniek z Viedne s let.spoločnosťou British Airways už od 469. V cene letenky je jedna príručná batožina a 1x zapísaná batožina do podpalubia o hmotnosti max. 23kg.

Letenky za tieto ceny sú dostupné v rôznych termínoch od novembra 2018 do apríla 2019.


► Letenky napríklad v termíne 7-16 jún 2017.

► Ubytovanie v Johannesburgu od 17€ na osobu a noc.


Kalendár termínov Viedeň - Johannesburg

Vyhľadať a rezervovať ubytovanie


Podmienky vstupu do Juhoafrickej republiky

Počínajúc 18. 4. 2016 občania SR, cestujúci do Juhoafrickej republiky, potrebujú vízum. Príslušným miestom na podanie žiadosti o vízum je Veľvyslanectvo JAR, Sandgasse 33, 1190 Viedeň. Ak má slovenský občan povolený pobyt v inej krajine ako SR, žiadosť podáva na Veľvyslanectve JAR príslušnom pre krajinu pobytu. Viac info v Podmienky cestovania do Juhoafrickej republiky.Juhoafrická republika - Johannesburg z Viedne s letenkami od 469 eur