JUHOAFRICKÁ REPUBLIKA: Kapské mesto z Viedne s letenkami od 425€

22.Júl 2019 | 20:00
Autor: Dušan
Kategória: Lacné letenky
Značky: afrika letisko viedeň južná afrika kapské mesto letenky do afriky letenky do kapského mesta klm

Kedysi sa tu konával skutočný obchod s otrokmi, dnes mu hovoria "európske" mesto Afriky. Pýši sa prívlastkami ako najromantickejšie a najnavštevovanejšie. Ťažko si vybrať, čo je najväčším lákadlom pobrežného mesta a jeho okolia. Sami si vyberte medzi Mysom dobrej nádeje a Stolovou Horou, súčasťou národného parku Cape Peninsula.

K ceste do Kapského mesta môžeme využiť ponuku spiatočných leteniek z Viedne s let.spoločnosťou KLM už od 425€ . V cene letenky je len jedna príručná batožina. Zapísaná batožina do podpalubia je za dodatočný poplatok. Letenky si vyhľadajte a rezervujte priamo na stránkach let.spoločnosti KLM.

Letenky do Kapského mesta sú dostupné pre cesty v termínoch od decembra 2019 do januára 2020.


► Letenky napríklad v termíne 1-10 december 2019.

► Ubytovanie v Kapskom meste od 17€ na osobu a noc.


VYHĽADAŤ LETENKY NA STRÁNKE KLM

KALENDÁR TERMÍNOV VIEDEŇ - KAPSKÉ MESTO 459€

VYHĽADAŤ A REZERVOVAŤ UBYTOVANIE

Podmienky vstupu do Juhoafrickej republiky

Počínajúc 18. 4. 2016 občania SR, cestujúci do Juhoafrickej republiky, potrebujú vízum. Príslušným miestom na podanie žiadosti o vízum je Veľvyslanectvo JAR, Sandgasse 33, 1190 Viedeň. Ak má slovenský občan povolený pobyt v inej krajine ako SR, žiadosť podáva na Veľvyslanectve JAR príslušnom pre krajinu pobytu. Viac info v Podmienky cestovania do Juhoafrickej republiky.Kapské mesto z Viedne s letenkami od 425 eur